Lora

Ár:   200 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: skorpió, Módosítva: 2013. augusztus 13.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A Lora legújabb lakkjai igazi nyári színekben a pasztelltől a vibráló neonig. Meseszép színek igazán tündéri kis üvegben.

Kiszerelés: 8 ml

Barbika

2017. december 14.

Elég sok ilyen lakkom van, a metálfényűek marha lassan száradnak :/ de ezek a nyári színek egész elviselhetően. Tartóssága kb 3 nap, utána már kopik imitt-amott. Viszonylag gyorsan beszárad ez is az üvegébe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 14.

belaura

2016. augusztus 26.

A képen szereplő árnyalatot próbáltam, és brutálisan rossz. Még soha nem volt ilyen használhatatlan lakkom, sűrű, csíkoz és van egy olyan érzésem, hogy nem lehet valami tartós sem. Nem fényes, de nem is teljesen matt... Egyetlen pozitívum, hogy nekem gyorsan száradt, de sajnos undorítóan néz ki felkenve, szóval teljesen mindegy.
Elég praktikus vagyok pedig körömfestés terén, általában a gyengébb lakkokból is sikerül kihozni valami jót, viszont ez sajnos kivétel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

Catn0va

2016. augusztus 16.

Ma vettem belőle egy nagyon szép sötétrózsaszínes-lilás színű árnyalatot az 1 eurós boltban (10 ml-est), de már korábban is volt ezzel a fajta körömlakkal dolgom. Száradás után túlontúl mattá válik a köröm felületén. Szinte azonnal képes megkopni, ha pl. véletlenül beütöd az ujjadat. Az ilyen gyengébb minőségű lakkok tartósságának az a titka, hogy fedőlakkot kell rá használni. Egy egyszerű, de jó minőségű színtelen körömlakk is megteszi, mint pl. az Essence the gel nail polish terméke. Ezt mellé használva csodaszép tartós színt és fedést kap az ember. A ma vett lakkot ilyen módon festettem fel és a végeredmény nagyon szép! :)
Gyenge minősége ellenére azért szeretem a Lora körömlakkokat, mert olyan gyönyörű színeket láttam ebben a termékcsaládban, amilyeneket sehol máshol, sok egyéb márka elbújhat mögötte színválaszték tekintetében.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

hiphoppergirl93

2016. július 7.

Szörnyű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 7.

Szörnyű.

csibike100

2016. április 6.

Nekem több színben is megvan és úgy gondolom a minősége abszolút színfüggő. Van olyan árnyalat, ami nagyon szépen fed és viszonylag tartós, de vannak olyan árnyalatok, amelyek nagyon rossz minőségűek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 6.

bazinga

2015. december 21.

Nekem bevált, 5 napot simán kibír! Két rétegben szép színek, feketéből már egy is elég. Viszont nem valami szép fényes, ezt tudnám felhozni ellene.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 21.

Maryann

2015. november 3.

Neon narancssárga színben vettem meg, ami nagyon tetszett, de ez sem tartós (mint a többi Lora, amit kipróbáltam)..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 3.

bugosgizi

2015. augusztus 17.

Ez a körömlakk nekem kifejezetten mérgeskedésre ad okot. Gyönyörű színei vannak és jól is száradnak... Igen ám de már száradás közben is megfigyeltük ismerősömmel a körmöm környéki bőr reakciómat. Roham tempóban vörösödik, hámlik és ég. Az ujjaim úgy festenek tőle mint ami rothadásnak indult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

PiciBrigii

2015. június 15.

Szerintem az összes lora körömlakk katasztrófa..oké vannak jó színek..2-szer vettem lég is volt.. mind2 a kukában landolt..Este kifestettem, reggelre már potyogott le.. :S azta a kb 200 Ft-t se éri meg..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 15.

Tuszy

2015. április 18.

Alapból nem nagyon szeretem a Lora körömlakkokat, egyet vettem a színe miatt, kb 2 napot bír..
Szerintem a Lora a legbüdösebb körömlakk..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 18.

Szerintem a Lora a legbüdösebb körömlakk..

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Isopropyl Alcohol, Ethyl Acetate
Színezékek: Manganese Violet / CI 77742, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Red 6 / CI 15850, Titanium Dioxide / CI 77891, Ultramarines, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Red 34 Lake / CI 15880, Ferric Ferrocyanide, Red 7 / CI 15850, CI 42090, Black 2 / CI 77266, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 11 / CI 47000, Aluminum Powder / CI 77000

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sárga színezék.