Lora

Ár:   200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dorcsa, az összetevőket feltöltötte: SlecckelMarine, Módosítva: 2012. február 10.

Lelőhely:   fodrászkellékes

Szandika12

2019. február 6.

Én is nagyon szeretem, nekem is egy világosabb rózsaszín-barnás árnyalat van, mindennap használom pirosításra, tartós és ecsettel+ leheletnyi víz, nagyon szép színt lehet elérni, igazi megmentő nekem, mert nagyon sápadt vagyok ilyenkor télen :D. Természetesnek hat és jó áron, könnyen elérhető.

Update: Továbbra is azt mondom, hogy nekem alap :D, megment így télen, szét vagyok sápadva :D. Szerintem könnyen lehet vele természetesen rózsaszínes hatást elérni. Elég tartósnak is mondanám, nem kell megújítanom a nap végén :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 6.

RarityRose

2018. február 17.

Régen használtam. Ahhoz képest milyen olcsó, szépen pigmentált, egy barnás szín volt meg nekem, szerettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 17.

vikt0ria

2018. február 17.

—2018.02.17.
Nekem egy másik csomagolású van meg, amin kör alakú minták voltak. 5-6 éve vehettem, akkor nagyon örültem hogy végre van pirosítóm. Nem vártam tőle semmit ugyanis ez az első pirosítóm (azóta se vettem másikat, mostanában kezdtem próbálgatni hogy is működik ez a pirosító dolog). Brutál pigmentált, alig szoktam beleérinteni az ecsetemet. Foltosodásra hajlamos, bár ennyi pénzért nem csoda. Nem húzom le mert tényleg nagyon olcsó és annyira nem is rossz, hisz 6 év alatt sem váltam meg tőle mert el vagyok vele. :) Viszont, nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 17.

—2018.02.17.

Boombapple

2017. július 6.

Az első pirosítóm volt és tök izgatott voltam, hogy hú de jó lesz ha kipróbálom. 15 lehettem akkor, azóta eltelt 7 év és szerintem nagy hiba volt megvennem. Vehettem volna egy Rimmelt kicsit drágábban, mert akkor még nem ismertem a TheBalm-ot.

Kemény, kőpúder szerű, mű hatású és Barbie rózsaszín volt. Ugyanilyen minőségű ecsetemmel kentem fel és meggyőződésem volt, hogy jól áll rajtam. Egynek jó volt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 6.

HDorina

2017. május 15.

Az első pirosítóim között lehetett. Nem használtam el. Túl kemény az állaga nem olyan mint egy kőpúder hanem sokkal szilárdabb, így kevés színt vesz fel és áttetsző, nem tud szép színt adni a bőrnek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 15.

szilwijja95

2016. december 15.

Nagyon tartós, régóta megvan. Porolódik, de különben más baja nincs. Ennyiért megérte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 15.

szabinka90

2016. augusztus 10.

Soha nem használnék euros boltból alapozót, spirált, vagy ilyesmiket, de ezt kipróbáltam egy barátnőmnél és nagyon tetszett magamon.
Megvettem egy nekem tetsző árnyalatban, és azóta CSAK ezt a pirosítót használom. Szép a színe, elég tartós is és imádom, hogy csak ennyibe kerül :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

RCC

2016. március 16.

Nem szoktam pirosítót használni, egyszeri alkalomra kellett csak, de arra jó volt, 250 Ft-ért simán megérte. Habár ami nekem van nem ilyen piros, hanem egy természetesebb rózsaszín árnyalatú. Eléggé porolt, pedig jó fajta ecsetet használtam hozzá. Viszont pont eléggé pigmentált és sokáig bírta az arcomon. Most inkább szemfestékként szoktam elhasználni, alappal szemfestékként is elég tartós. :) Csodálkozom, hogy nincs piros pötty az összetevői között, :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 16.

Maryann

2015. november 3.

Ezt a pirosítót sehogy sem sikerült szépen felkennem, nem lehet az ecsettel eldolgozni, úgy festettem, mint egy bohóc, 2 nagy rózsaszín folttal az arcomon. Természetes hatást lehetetlen vele elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 3.

H4eszter

2015. október 24.

Amit én vettem ,annak kicsit más volt a csomagolása és az árnyalat egy természetesebb barackos rózsaszín matt termék, ami borzalmasan porzott, pigmentáció 0. Kukában landolt, soha többet nem veszek ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.