Lora

Ár:   250 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bibi, az összetevőket feltöltötte: arminacska, Módosítva: 2012. február 10.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Bőrtípus:   Normál

Hilarie

2016. szeptember 12.

Nem sok sminkcuccom landol a kukába, de ennek az lett a sorsa, sajnos. Nem tudom, miért, de jrritálta a szemem. Pedig figyeltem, hogy ne kerüljön bele. És ráadásnak semmi fedést nem láttam. De legalább tudom, hogy soha többet nem veszek ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

Kingucii

2016. augusztus 3.

Még nagyon régen próbáltam ki ezt az alapozót, mert akkor még csak keresgéltem a tökéletes alapozót, amit már megtaláltam persze.
Nos, nekem semmit sem fedett, amit felkentem, az jött is le, kukában végezte. Ennél rosszabb alapozóm nem volt.
Egyébként valóban olcsó, 200-300 Ft körül mozog az ára, de kb ennyit is ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

Egyébként valóban olcsó, 200-300 Ft körül mozog az ára, de kb ennyit is ér.

p1nkp4nth3r

2015. október 24.

mint alapozó talán kétszer ha használtam (elég szép a bőröm, így alapból nem igazán szoktam alapozókat használni), de mint szemhéjpúder alap teljesen vállalhatóan teljesít :) az árához képest meg duplán...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 24.

baba_girl_16

2015. szeptember 1.

Számomra borzalmas volt. Egyszer kentem magamra, azóta se többet, csak lapult a fiók alján, most pedig a kukában végezte. Nem is passzolt a bőrszínemhez és felkenés után pár órával már foltokban jött le rólam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

sznoemi

2015. augusztus 23.

Az árához képest nem rossz,ha épp nincs más,egynek jó ez is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

Az árához képest nem rossz,ha épp nincs más,egynek jó ez is.

PiciBrigii

2015. június 15.

Nem rossz-nem rossz.. Ha nem volt más, megvettem, de már megtaláltam a tökéleteset.. :) Nem hiszem, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 15.

Lory

2015. március 6.

Szerintem ez a termék megújult,mert a csomagolása is más,meg úgy emlékszem,hogy anno nekem sem jött be de most nemrégen vettem egyet és mondhatni tökéletesen szuperál.Könnyű eldolgozni,matt de nem maszk-szerű és a fedése is jó.Ha nem is csodaszer de sok bajom nincs vele,gondolkozom,hogy újra veszem ha elfogy a mostani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 6.

Eszter96

2015. február 2.

Mintha agyagot kennék az arcomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 2.

Mintha agyagot kennék az arcomra.

Vivien1998

2014. december 10.

Ezt valami borzalmas,úgy nézek ki utána mint egy narancs,repült is a kukába

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 10.

Ezt valami borzalmas,úgy nézek ki utána mint egy narancs,repült is a kukába

Gumicukor

2014. október 12.

Szórakozásból vettem vannak lora rúzsaim,szemceruzáim ,de azok egész jók.
De alapozónak nem mondanám nagyon zsíros,de szemhéjalapozónak kiváló ,így kap 3 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 12.

Szórakozásból vettem vannak lora rúzsaim,szemceruzáim ,de azok egész jók.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Lanolin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Nem szabványos INCI név. Színezékek összefoglaló neve.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0