Lorenzo Villoresi

Ár:   22 000 Ft és 32 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Poldi, Módosítva: 2016. november 14.

Ár:   22 000 Ft és 32 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Villoresi a Donnát 1994-ben kreálta a Klasszikus Kollekció részeként, ami egy értékes, valósághű alkotás lett.

Fejjegyek: rózsa, koriander, feketeribizli, szegfű, rózsafa

Szívjegyek: rózsa, írisz, jázmin, ibolya levél, ylang-ylang

Alapjegyek: nárcisz, szantál, pézsma

Poldi

2016. november 14.

Sziasztok!
Az illatpiramis tetején, megdöbbentő az a szegfű-rózsa páros, amit Villoresi mester, nagyon intenzíven beletol az orrunkba. Viszont nem is tapasztaltam még ilyet, hogy egy összetevő, speciel a szegfűre gondolok, se szó, se beszéd, ennyire gyorsan elillanjon, pedig eszméletlen élethű volt. Olyannyira élethű, hogy parfümben, még nem tapasztaltam ilyet. Érdemes megszimatolni, mert hatalmas élmény.

Maga a szívillat is megér néhány misét, a roppant élethű korianderes rózsájával, és a hűvös picit földes íriszével, és ibolyájával. Tetszik benne a plusz zamatot adó nyersgumis jázmin, és az émelyítő, picit narkotikus ylang-ylang. Villoresi profizmusára vall az is, hogy belecsempészett egy nüánsznyi, szúrós feketeribizlit. Egyébként minden komponens klasszul kiérezhető.

A mester ebben az illatában sem nagyon finomkodik, nem kerekítette le, nem varta el igazán a szálakat, picit vastagabb ecsetet használt. Nem baj, nekem így is tetszik.

Nagyon kíváncsi vagyok a Garofano-ra. Ha abban is ennyire élethű a szegfű, akkor dobok egy hátast. Ha volna valakinek, vennék egy 5 milist.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 14.

Sziasztok!