Lorenzo Villoresi

Ár:   16 800 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Marcsi66, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 24.

Ár:   16 800 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Csodálatos testpúder puha, gyengéd aromával, mely finoman körbeölel. A hölgyek körében legnépszerűbb Villoresi illat a belle époque, azaz a boldog békeidők hangulatát idézi.

muvesz

2018. november 26.

Bár még nem vagyok 30 éves, nekem ez maga a csoda! Hófehér bőröm van, vörös hajam, zöld szemem :)) A hó illata, az én illatom...elegáns, magasztos, de mégis megközelíthető, kis aranyos, puha illat :) Rajongok érte :)) Nagymamám mondása jut eszembe, aki amikor nagylány lettem, csak ennyit mondott: kislányom, mindig legyen szappan illatod :)) Neki is mindig babaszappan illata volt, ilyennek kell lennie egy nőnek szerintem is :)) Ez a kis finom por pedig az én titkom marad, remélem, még sokáig elérhető lesz a Neroliban :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

Hidratálók: Magnesium Stearate