Lorin

Ár:   499 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: zsoxcore, Módosítva: 2012. szeptember 16.

Lelőhely:   eurós boltok
Kategória:   Fürdőtermékek

KlaudiaZs

2015. szeptember 22.

Csak bedobtam a kosaramba, mivel az illata nagyon megtetszett, valami kellemeset, nem erőset kerestem, remélve, hogy árához képest azért jó lesz. Azt kell mondjam, jobban habzik mint az eddigi kedvenc baleás habfürdőm, az illata pedig a kádban pont olyan, mint vártam, tejes-krémes enyhén mandulás, telitalálat. Az összetevőkért annyira nem vagyok odáig, de hát az ilyen olcsóbb, nem igazán márkás dolgoknál általában ez van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 22.

kate26

2014. február 22.

Jó nagy kiszerelés kedvező áron.
Egész jól habzik,az illata kellemes,de nem valami tartós sajnos.
Mi folyékony szappannak is használtuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 22.

Jó nagy kiszerelés kedvező áron.
Egész jól habzik,az illata kellemes,de nem valami tartós sajnos.
Mi folyékony szappannak is használtuk.

gy.edit0210

2013. november 28.

Az árához képest elmegy egynek. Az illata nem tartós, de fogjuk rá, hogy elég jól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 28.

Ms.Cat

2013. augusztus 16.

Egyáltalán nem szárít, jó az illata, bár a kádban nem érződik. Annyira nem habzik... :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 16.

Ms.Cat

2013. augusztus 12.

Nagyon olcsó és nagy kiszerelést kapunk ennyi pénzért. Az üvegben finom az illata, viszont a kádban már semmi nem érződik. Ezt leszámítva szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

nitavondee

2013. július 16.

Jó illata van, de nem marad meg. Nem szárította a kezem és nagyon jó árban van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 16.

Jó illata van, de nem marad meg. Nem szárította a kezem és nagyon jó árban van.

Rebel

2013. június 26.

Jól illat, nem szárít, bár nekem kissé zsíros a bőröm, de nekem tökéletes tusfürdőnek :) 5 pont. Régóta használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 26.

Nicole88

2013. június 12.

Nagyon szeretem a Lorin habfürdőket, kellemes illatuk van, nem túl erős, és nem is túl gyenge, szóval pont jó, és egész fürdés alatt érezni. Szárítani nem szárít, és az árához képest nagy kiszerelést kapunk. Mindenképpen megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 12.

adrienn9106

2013. június 11.

sztem állati jó, sűrű hab, isteni illat, és olcsó is, én szeretem, már ha néhanapján van időm kádban ázni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 11.

Dana1983

2013. január 27.

Fürödni még nem fürödtem vele, de kocsimosásra kiváló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 27.

Fürödni még nem fürödtem vele, de kocsimosásra kiváló.