Lorin

Ár:   300 Ft és 500 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   300 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   eurós boltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2012. április 17.

Ár:   300 Ft és 500 Ft
Kiszerelés:   300 ml és 1000 ml
Lelőhely:   eurós boltok
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Lea2

2019. június 14.

Nagyon kellemes az illata és pont jó az állaga. 4 éve alig vettem mást mert ez tud mindent amit egy tusfürdőnek tudni kell. Visszafogott, frissítő illat, jó állag, nem szárít, nem okoz allergiát. Nálam veri bármelyik márkás tusfürdőt és nemcsak az ára miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 14.

palmiii

2019. május 16.

Nagyon kiszáradt tőle a bőröm. Túl híg, nem habzik jól, sok kell belőle. Sajnos a nagy kiszerelést vettem meg akcióban, alig vártam, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

Virvatuli

2016. október 30.

Egy kicsit meglepett a sok lelkes vélemény, nekem sajnos nem vált be. Kaptam valakitől, aki szintén dicsérte, de nekem nagyon nem tetszik az illata, a friss vagy virágos illatokat szeretem inkább. Próbáltam rábeszélni a páromat, hogy használja el ő, neki viszont túl "lányos". A bőrömet pedig nagyon szárítja, nem jó érzés. Kidobni nem akartam, ezért apránként áttöltögettem egy pumpás flakonba, és így kézmosó szappanként reinkarnálódott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 30.

RKlara

2016. január 28.

Nagyon kellemes illata van. Fürdés után pár órával is érzem magamon ezt az enyhén kellemes illatot. Árban szuper, minőségben sem rosszabb mint a drágább márkás tusfürdők, sőt, némelyiknél még jobb is! Örülök, hogy rátaláltam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 28.

cserryy

2015. október 29.

Arcra meg kézmosáshoz bevált, illata jellegre kellemes, bár mégis van benne valami túlzottság intenzitásra, zuhanyzáskor meg a karom viszket tőle .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 29.

rizspufi

2015. július 16.

A barátoméknál mindig Lorin tusfürdő van, így elég sokszor használtam már. Én nem szeretem a túl olcsó dolgokat, mindig azt hiszem, hogy mert olcsó nem is jó. De nagy meglepetésemre ez a tusfürdő bevált. Kellemes illata van, krémes állagú, jól habzik. Mindig testápolózom magam, mivel hajlamos eléggé kiszáradni a bőröm (főleg a lábam), de ez nem szárítja a bőröm, szóval megér egy ötöst. Az ára meg nevetségesen olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 16.

Lory

2015. január 21.

Elég diszkrét illata van de kellemes.Szeretem ezeket a Lorin tusfürdőket,az én bőrömnek bejönnek.Nem szárít,sűrű krémes állaga van,nagy kiszerelés olcsón és tényleg ugyanazt tudja mint bármely másik tusfürdő 3-szoros áron.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 21.

victorika

2014. november 21.

Imádom az illatát és nem szárította a bőrömet! Szuper!

Imádom az illatát és nem szárította a bőrömet! Szuper!

Ms.Cat

2013. augusztus 16.

Nevetséges 290ft-ért vásároltam egy 100.ban. Annyira jó az illata, szerintem sokáig bírni is fogja. Nem szárít, sokáig érződik a bőrön a finom illata!… :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 16.

nikus23

2013. április 27.

Meg voltunk vele elegedve, jo illata van, nem szaritott, sokaig kibirt, es olcso, egy probat tuti hogy meger.!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 27.

Vitaminok: Niacinamide