Lorin

Ár:   390 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   300 ml és1000 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: koczianorsi, Módosítva: 2012. március 10.

Kiszerelés:   300 ml és1000 ml
Lelőhely:   eurós boltok
Kategória:   Samponok

Tojás illattal.

Lujzimadar1991

2020. március 15.

Nekem ez egy sampon királynő!!! :-) Nagyon jó érzés vele hajat mosni, nyugtatja a fejbőrömet, és gyönyörű sejmes tőle a hajam :-) A hajmosási időt is jó 2 nappal kitolta...újravevős mindenképpen :) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 15.

Lea2

2019. június 17.

Magyar terméket kerestem ami tisztít de nem szárít, és nem lapítja le a hajam. Tegnap megláttam a CBA-ban és gondoltam adok neki egy esélyt. A tegnapi hőségrekord és esti koncert utan csutakos és büdös volt a hajam, annyira hogy még hajnalban megmostam. Nagyon kellemes az illata, jó az állaga is. Másnapra könnyű, tiszta és hidratált lett a hajam és az illata is jó :-) igaz használtam utána a Kallos Jázminos hajpakolást. Eddig bevállt, remélem hosszútávon is ugyanilyen jól működik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 17.

Meoi

2019. május 23.

Illata nagyon kellemes számomra, de amit művel a hajjal az borzasztó. Nehéz utána kifésülni, gyorsan zsírosodik. Soha többé nem venném meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

palmiii

2019. május 5.

Nagyon sok kell belőle, nem habzik jól. Az illata borzalmas. A hajamat nagyon nehezen lehetett itána kifésülni. Pont annyit ér amennyibe kerül.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 5.

Vvn

2019. március 5.

Nagyon gyorsan zsírosodik és korpásodik a hajam. Vele még úgy, ahogy elvagyok....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

Csutak

2018. december 6.

Mivel a vashiányomtól eléggé elkezdett ismét megritkulni a hajam, főleg a homlokomnál, nem akarok akármilyen sampont használni rá. Azt már láthattuk, hogy a márkásabb nem vált be, sőt! Egy syoss-ra és társára viszont nem fogok több ezer forintot költeni. Ma vettem ezt, nevetséges 260 forintos áron és eddig imádom. Finom, madártej illatú tőle a hajam, szárítás után, hajban hagyható balzsammal együtt! Kifésülni egy álom a hajam és nem viszket tőle a fejem... Eddig, ha lehetne, csillagos hatost adnék. :)
UPDATE: Le kellett vonjak négy csillagot. Hosszú idő után újra vettem belőle egy tubussal és borzasztó. Szállni kezdett tőle a hajam, kócos lett és korpás. Köszönöm szépen, de soha többet. Még azt a 260 forintot is sajnálom érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

Floree

2018. október 18.

Pár hónapja megvásároltam ezt a sampont. Az ok: kíváncsi voltam hogy mit tud egy ilyen tojás sampon. Eurós boltban potom pénzért megvásároltam, és most jutottam el odáig hogy kipróbáljam. Egy hónapja vágattam rövidre a göndör, gubancolódásra hajlamos hajamat, úgyhogy próbálok rá nagyon vigyázni.

Én előmosásként használtam egy másik sampont is, mert olvastam itt több helyen, hogy nem habzik eléggé. Na így azért eléggé beindult a habzása :) Nem használtam balzsamot, pedig azt is olvastam, hogy nagyon szárítja a hajat. Nos, nekem jót tett, egyáltalán nem volt nehéz a hajamat kifésülni utána. A megszárításkor pedig észrevettem, hogy milyen istenien puha a hajam tapintása és fényes. :) Az illata pedig csodás, olyan mint egy madártejes-vaníliás puding. <3 Nekem tetszett elsőre, majd meglátjuk később hogy teljesít.

Update: Le kell vonjak két csillagot. :( Olyan mintha ettől kezdtem volna korpásodni, előtte nem igazán láttam korpanyomokat a fejemen. Ahhoz képest hogy eleinte milyen jó volt a fejbőrömnek, mostanában nagyon szárítja. Viszketek is hajszárítás után, és nem attól, mert vizes maradt valahol a hajam..elhasználgatom, de nem veszem újra. Sajnálom, pedig szerettem volna szeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

cattitude

2018. február 7.

fodrászom használta egyszer, eléggé meglepődtem rajta, hogy ilyen olcsó samponnal mossa a hajam. mivel balzsamozott utána, én nem vettem észre, hogy szárította volna a hajam. a szőkítő meg a festék maradványait jól eltüntette a hajamból, de amúgy meg sose használnék otthon ilyet, szóval legyen 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

fdorottya

2017. november 21.

Öregasszonyok kedvenc samponja (ára miatt nem kétséges), mindegyiknél ezt látom. Elfogyott a samponom anyóséknál, és hát kellett valamivel hajatmosni. Na neki ez van... Hazaértem újra megmostam, mert valami iszonyat. Sok kell belőle, mert nem habzik rendesen. Nagyon - nagyon szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 21.

Bogica92

2017. november 21.

Baràtom anyukájánál voltunk, és ő ezt használja. Muszáj volt kimossam vele mert nem vittem magammal sampont. Hát szörnyű élmény ahogy összekócolja a hajam :D ráadásul kell belőle egy nagy marékkal hogy ne csak a vizes hajamat dörzsölgessem össze. Mèg jó, hogy volt nàlam egy olajos hajspray, picit könnyített a kifèsülésen. Az illata elmegy, édeskés

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.