Love Beauty and Planet

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. május 21.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Dezodorok

"Add meg hónaljadnak is a megfelelő törődést! Refreshing dezodorunk akár 24 órán keresztül elfedi a kellemetlen szagokat, mimóza virág kivonat tartalmának köszönhetően frissnek és illatosnak érezheted magad. Formulánk kókuszvízzel gazdagított, melyet a Hawaii őslakosok mennyei mannának hívnak."

Leander

2021. szeptember 1.

Egy korrekt dozodor. Nagyon izzadós, meleg nyári napokra nem tökéletes választás, de tavaszra, őszre pont elég, az illata pedig tényleg nagyon kellemes, nem irritál, de teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 1.

hdia

2021. január 24.

Az elején kellemes kókuszillata van, de a nap folyamán 'büdössé' válok tőle... Sajnos nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 24.

cshrs

2020. július 10.

Nagyon tetszik. Jó illatú, nincs ragacsos érzete, szuper csomagolás és vegán is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 10.

reteszke

2020. június 30.

A Rossmannban vettem 369ft-ért. Sokat nem vártam, de épp ezért nagyon meglepett. Megérte! Szeretem! Nem az a mű kókusz illat, hanem igazán kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 30.

Kingus23

2020. június 29.

350-ért kész főnyeremény,legalábbis nekem.Nem mertem többet venni,amíg ki nem próbáltam,de nagyon remélem lesz még belőle,akár a másik illatokból is.Az illata nekem nagyon bejön,az állaga is jó.Nem izzadok,nekem teljesen elég.Teljes áron tuti nem venném meg,de ennyiért szuper vétel volt.ÚJRAVEVŐS

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

kisko

2020. június 16.

Mostanában 350 Ft-ért lehet venni, a fantasztikus illata miatt vettem meg, egész nap érzem magamon. Az izzadásgátló hatása nekem gyenge-közepes, kifejezetten itthoni napokra vettem, így emiatt nem értékelem le, de persze öt csillagot nem érdemel. Nincs is igazán izzadásgátló anyag benne, úgy gondoltam az itthoni munka alatt kicsit kímélem magamat. Nekem ilyen szempontok szerint négy csillag, de aki izzadós, tényleg ne vegye meg. Bárcsak találnék hasonló parfümöt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 16.

Hasmoininfa

2020. május 25.

Leginkább a kókusz illat miatt vettem meg, potom 350ft körül, nem vártam sok mindent, alapból nem igazán szeretem a golyósokat, plusz izzadós is vagyok. Nem ért semmit, de az illata tényleg jó legalább, ennyiért meg úgyis elkenegetem majd :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 25.

zalla

2020. május 16.

Teljes pénzkidobás. Nem vagyok egy extrém izzadó fajta, a drogériás termékek nagy része elegendően véd a szagok ellen. Ez nem. Felkenéskor nagyon kellemes az illata, ami egy darabig még érezhető. De 1 óra múlva már az izzadsággal keveredik, és minden csak nem kellemes. Mindezt tavasszal, teljesen átlagos terhelés mellett. Szerintem ennél még az is jobb, ha nem használok semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 16.

megartron

2020. április 30.

IMÁDOM! Az illata isteni, nekem tartós is, szóval ezzel nincs bajom. A teljes árát sokallom, most betáraztam belőle harmadáron és ezután is azt fogom keresni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 30.

creammaniac

2020. április 7.

Jelentős akcióval vásároltam meg, nos, többet nem is ér. Az illata isteni, használat után gyorsan fel is lehet öltözni, nem fogta meg a felsőimet. DE a hatása.... még úgyis, hogy egész nap nem végzek semmilyen fizikai aktivitást, konkrétan itthon ülök és egy idő után már nincs finom illatom... Csalódás. Újrakenegetéssel működhet, de az számomra nem életszerű munkában, max. ha itthon vagyok, de őszintén szólva nem szeretem a több réteg deo-t magamon, úgyhogy biztosan nem veszem meg újra. Nyárra főként nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 7.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Niacinamide, Glycerin, Potassium Lactate
Vitaminok: Niacinamide

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1