Love Beauty and Planet

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. július 3.

Kategória:   Dezodorok

"Add meg hónaljadnak is a megfelelő törődést! Pampering dezodorunk akár 24 órán keresztül elfedi a kellemetlen szagokat és rózsa kivonat tartalmának köszönhetően frissnek és illatosnak érezheted magad. Az organikus murumuru vaj pedig mélyen hidratáló hatásáról ismert."

Ár: 800 ft , Eladó: mSzandika
Állapot: Párszor használt, majdnem tele van., Helyszín: Esztergom, fizetés: Foxposttal tudom küldeni

Panu

2020. május 22.

Le volt értékelve kb. 400 Forintra, azért vettem meg (na meg mert tök szép a csomagolása), de borzalmas termék számomra. Konkrétan nem használt semmit. Mintha be sem kentem volna magam. Hozzátenném, én nagyon izzadós vagyok, de azért nem nehéz olyan terméket találni, ami működik. Ez sajnos nem tartozik közéjük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 22.

mercivagyok

2020. május 4.

Illatra csodás, büdös nem vagyok utána, rózsa illata van, viszont sajnos tényleg nem jó izzadásra, plusz estére azért eltűnik már az illata :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 4.

picisuti

2020. február 22.

A termékcsaládnak ez az egyetlen terméke, ami egyáltalán nem tetszett a kirpóbáltak közül. SOHA NEM VENNÉM ÚJRA! Beszívódni beszívódik, de az izzadságot nem szabályozza. Sőt, pár óra múlva a rózsa illat keveredik az izzadságszaggal. Borzalom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 22.

Batka

2019. november 11.

Tartottam az illatától, de rendkívüli módon kellemes, egész nap éreztem puhán, finoman, teljesen elbűvölt ez az illat.
Tökéletesen teljesített, de ez még csak az első nap volt, még jövök, ha változás lesz. Azért vettem meg, mert vegán, de jobban megnézve az Unilever cégcsoporté, ők pedig állatkísérletesek, ha jól tudom, szóval csak az összetevői vegánok maximum. Ennek nem örülök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 11.

Evike1990

2019. július 5.

Kíváncsian vettem meg. Dove volt az első alumínium mentes amit ki próbáltam. Hát az nem vált be. Első alkalom után úgy tűnik sokkal jobb. Izzadást nem gátolja viszont kellemes illata van. Nap végére nyári melegben már azért kell az újra kenès.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

Hidratálók: Glycerin, Potassium Lactate
Vitaminok: Niacinamide

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1