Love Beauty and Planet

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. május 21.

Kategória:   Dezodorok

"Add meg hónaljadnak is a megfelelő törődést! Energizing dezodorunk akár 24 órán keresztül elfedi a kellemetlen szagokat és ilang ilang kivonat tartalmának köszönhetően frissnek és illatosnak érezheted magad. Továbbá szűz kókuszolajjal gazdagított, mely hidratáló tulajdonságairól híres."

maggie80

2020. július 2.

Tetszenek ennek a márkának a tusfürdői, testápolói, ezért ezt is ki szerettem volna próbálni. Az illata nem igazán jött be, de ez vele a kisebbik gond. Sajnos nem fedi el a kellemetlen szagokat, ahogy ígéri. Nem fogom újra vásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 2.

DinaSch

2020. június 20.

Nos...Akciósan figyeltem fel rá,cuki csomagolás, vegán,ésatöbbi most divatos dolgokat tudja,így 349 ft-ért landolt a kosaramban ez és a rózsás társa....Ma már ingyen sem kéne.

Csodát nem vártam, de azt sem hogy az esti zuhany után bekenem vele a hónaljam,és reggel úgy kelek hogy szagolgatom, honnan ez a mérhetetlen testszag... ÉS ÉN VAGYOK.
Keveredett mindez egy enyhe virágos illattal...fincsi.
Egy teljesen átlagos izzadású lány vagyok, azt hozzá tenném.. és még nincsenek is meleg napok....így igazából sehol sem merem használni.Sose volt olyan "szagom",mint ennek a csodának köszönhető.
Azóta minden reggel bámulok rájuk a fürdőszoba polcon,és nem tudom hogy kidobjam-e,vagy jól falhoz vágjam,bár ha használnám, biztos mindenki megtartaná tőlem a másfél méter távolságot 😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 20.

Keveredett mindez egy enyhe virágos illattal...fincsi.

bibi24

2020. május 31.

Sajnos nekem ez a márka nem jön be (a rózsás tusfürdőjétől rettenetesen kiszáradt a bőröm, még kézmosásra sem tudtam elhasználni), ahogy ez a dezodor sem, pedig reménykedtem benne.
Alapvetően nem vagyok izzadós fajta, ettől a terméktől viszont erős, kellemetlen, szúrós izzadságszagom lett délutánra (itthon!!). Nem fogom újravenni, az illata rajtam egyáltalán nem is érződik felkenés után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

KaradyAnn

2020. április 8.

Nem tudom, hogy mi alapján működnek vagy éppen nem működnek a márka dezorjai egyes embereknél, de nekem nagyon bevált! Finom virágos illata van, amit még sokáig érzek magamon. Persze megizzadok ugyanúgy, hiszen ez egy természetes folyamat, de semmi rossz szagom nincs amikor ezt használom. Mindent egybevetve teljesen elégedett vagyok vele.

Ui.: azoknak, akik a kellemetlen szagokkal küzdenek, nagyon tudom ajánlani a szódabikarbónát. Teljesen szagtalanít, még a nyári melegben is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 8.

fokyandi

2020. április 2.

Sajnos le kell húzzam: már délelőtt 10kor büdös májkrém szagú volt a hónaljam. Egész nap szégyelltem magam miatta.
Nagyon tetszik az illata. Hatása is jó, nem izzadok, nem vagyok büdös. DM-ben kiárusítják, így megéri az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 2.

Jucccc

2020. március 27.

Ezt a deót is megszerettem, mint a márka többi termékét. Többször újra vettem már, és fogom is. Én mondjuk minden alkalommal bekenem magam, mielőtt kimegyek az utcára, így nálam nem az van, hogy reggel felkenem, és bírnia kell estig, mert úgyis újra kenem. Viszont pont emiatt örülök, hogy alumínium-mentes, így bátrabban kenhetem, mint az alusokat - olyat évek óta nem használok már, és nem is szeretnék többet. Az izzadásgátló hatásával, az illatával elégedett vagyok, nekem a sok kenegetés ellenére is viszonylag sokáig kitart egy flakon, a hatása pedig nem rosszabb,mint más deóké. Szerencsére nem is irritál, pedig aztán nem kímélem a hónaljamat - rendszeresen epilálom, évente pedig többször tartok IPL szőrtelenítés kúrát, amik azért tudnak kellemetlenek lenni, de ez a deó nem ront a helyzeten (sőt, szerintem ápol is rendesen, valószínűleg az INCI elején csücsülő niacinamide-nak köszönhetően). Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 27.

tthfnn

2019. szeptember 23.

Hihetetlenül jó az illata, nekem nagyon tetszik és így ennyi. Mikor izzadok, egyszerűen hihetetlenül büdös leszek. És mellesleg jobban izzadok ha be vagyok kenve. Meg lehet adok esélyt egy másik illatának, szeretném szeretni pedig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Potassium Lactate
Vitaminok: Niacinamide

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1