Lovely

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: mar, Módosítva: 2018. október 5.

Lelőhely:   Rossmann
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Minimalizálja a megnagyobbodott pórusok látványát, meghosszabbítja a smink tartósságát. Nem tartalmaz parabéneket és illatanyagokat.

vanillacake

2019. december 7.

Nem látszanak kevésbé a pórusok tőle. Az alapozó nagyon szépen eldolgozható rajta. Kellemes érzetet ad a viselése, az én bőröm szépen beszívja. Látványban viszont nem érzékelek különbséget, ezért valójában nincs túl sok értelme felkenni az alapozó alá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 7.

Angie9704

2019. július 4.

Sajnos nem vettem észre, hogy kisebbek lettek volna a porusaim, és a pattanásaim is előjöttek tőle.
Nekem tapíntásra zsíros érzete van, és hiába kenek fel belőle keveset egyszerűen nem szívja be a bőrőm, így az alapozó csúszkál rajta.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 4.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Dimethicone Crosspolymer, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer
Színezékek: Bismuth Oxychloride / CI 77163, CI 77491, CI 77492, CI 77499

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.