Lovely

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rita0126, az összetevőket feltöltötte: fpanni, Módosítva: 2018. június 27.

Lelőhely:   Rossmann

Banán-csokoládé arcpúder kakaóbab kivonattal. Javítja és egyenletessé teszi a bőr tónusát, finom, meleg árnyalatot biztosít.

Lexiii

2020. július 7.

Nem lenne rossz, csak sajnos nekem apró pattanásokat okozott. Félretettem, de mikor újra próbáltam, megint kijöttek a pattanások.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

Soraya

2020. június 29.

Többedik terméket használom el belőle. Alapvetően meg vagyok elégedve vele. Mattít, bár a világos színe miatt vigyázni kell vele, mert kicsit több felvitelével könnyen sápadtá válik tőle az ember. Nrm annyira finom tónusú tőle az arc. Kellemes az illata, a csomagolása is szép. Mivel a dobozába plusz púder már nem fér bele, ezért annyira nem utazóbarát. Ár/érték arányban jónak mondanám, különösen ha még le is van akciózva, megéri az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 29.

biuskam

2020. június 10.

Szépen mattít, tetszik hogy nem lehet vele egyzerrre sokat felvenni, így nem lesz porcelán hatása. Az illata valami isteni, imádom ahogyan a csomagolását is. Sokáig elég, ha elfogy biztosan újraveszem, az eddigi legjobb púder amit használtam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 10.

bibike2000

2020. április 15.

Teljesen jó mindennapi használatra. Tetszik az illata, a tartóssága is megfelelő, max estefelé kell kicsit hozzányúlni. Ára is megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

petra095

2020. február 4.

Tök jó illata van és nagyon cuki a csomagolása, viszont nekem nem lett szerelem, ha használom akkor sokkal rövidebb idő alatt fényesedik át az alapozóm, mint nélküle. Még próbálgatom, de egy picit csalódott vagyok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 4.

Zsozsi21

2020. január 22.

Már vagy egy éve megvan, hétköznapokra felváltva használom más púderimmel, jó sok van benne. Nagyon jó, és meglepően strapabíró a csomagolása, és szépen mattít, jórészt tanévben használom, de egész munkanap csak minimálisan fényesedik át az arcom a használatakor. Az ára is jó, érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

lekvaroshus

2019. szeptember 10.

Isteni illata van, bár inkább vaníliás vagy cukros enyhe banán beütéssel. A célnak megfelel, nekem órákig matton tartja a bőröm(ami sminkben nagyon hamar zsirosodik). Árban is kedvező, nem kell belőle sok, így sokáig kitart.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

annapnczl

Korcsoport: < 18
2019. július 17.

Csak úgy mint a bronzert, ezt is szeretem. Az illata ennek sem a legjobb szerintem, de hamar elillan és megszokható. szépen mattít, egésznap tart. A csomagolása ennek is nagyon szuper. Az ára is nagyon korrekt. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. július 17.

Kence123

2018. augusztus 25.

Nagyon gyönyörű a csomagolása:)Elősör a bronzert vettem meg de par nappal kesobb visszamentem hogy beszerezzem a púdereket is:)Viszont az illatából is lehet következtetni hogy nem sajnálták belőle a parfümöt ezért csak 4 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Kitts

2018. augusztus 2.

Első próba után, az árához viszonyítva egy rossz szavam sem lehet. A drágább alapozó enélkül eddig a nap felére T-vonalban kifényesedett, ezzel rögzítve viszont nem fénylik át a kényesebb helyeken sem. + az illata isteni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate