Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LucLuc, az összetevőket feltöltötte: LittleSpark, Módosítva: 2016. szeptember 19.

Lelőhely:   Rossmann

Limitált kiadás

3 színben kapható: kék, babarózsaszín, zöld.

Csigabee

2017. január 19.

A kiszerelés + ecset legendásan katasztrofális, de ezekért a tündéri színekért nekem abszolút megéri. <3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

LittleSpark

2016. szeptember 18.

Imádom :D A mentazöld van meg, a fekete tusvonal felé szoktam belőle egy vékony csíkot húzni és úgy nagyon tuti. Megszáradva már nem annyira élénk a szín de nem baj. Az ecsettel könnyen tudok dolgozni, jó a termék állaga és szemhéjalapozóval szépen bírja a napot.
Még lehet a rózsaszínt be kéne szerezni :D
Olcsó és szerintem tök jó a minősége egy próbát mindenképp megér annak, aki egy kicsit merészebb színeket használna :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

Még lehet a rózsaszínt be kéne szerezni :D

Szlilla19

2016. március 14.

Könnyű használni, és nagyon szép, tartós és pigmentált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 14.

Könnyű használni, és nagyon szép, tartós és pigmentált.

Mimiti

2015. augusztus 27.

A zöldet szereztem be, egész egyszerű vele dolgozni, nagyon tetszik az ecsete, az állaga is kiváló. Felkenve csodás, élénk szín, de pár óra múlva kopni kezd, méghozzá nem is egyenletesen. Távolról még akkor is egész jól mutat, közelről nézve engem nagyon zavar. A felső szemhéjra nálam is felkenődik néha, a megoldást pár kommenttel alább már leírták.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

EszterFold

2015. május 27.

Szeretem, könnyű használni, pedig én alapvetően ügyetlen vagyok tussal, de ennek valahogy eltalálták az állagát meg az ecsetét, nekem is a zöld van meg, megszáradva nem ennyire pasztellszínű mint a csomagolás, kicsit élénkebb. Csak a csomagolásával van bajom, megrepedt a kupakja, nemrég vettem rajta észre néhány hajszálrepedést, pedig kb 2 hónapja van meg és nem hordtam a táskámban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 27.

IgazZsuzsi

2015. május 27.

A zöldből már kettőt is vettem, mert annyira tetszik a színe. A kéket is megvettem, annak is nagyon szép a színe és a barna szememhez mind a kettő megy. Tartósak, de felragadnak a felső szemhéjra, ha nem húzzuk elég vékonyra, bár ez a rejtett és az olajos szemhéjam miatt lehet, de ha egy átlátszó púderrel átmegyek rajta tökéletes lesz. Úgy szoktam, hogy húzok egy nagyon vékony fekete tust és fölé egy színeset. Csak a színes nem tetszik. Ár-érték arányban pont jó. Többet nem is adnék érte, mivel elég kevés van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 27.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.