Lovely

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 19.

Lelőhely:   Rossmann

8 matt, könnyen satírozható színt tartalmazó szemhéjpúder paletta, csokoládé illattal.

Purrfection

2020. december 23.

Szeretem mert lehet vele visszafogottabb nappali és merészebb alkalmi sminket is készíteni.Valahogy nem vagyok oda a kék színű árnyalatáért, azt az egyet nem is használom belőle, inkább a kék szeműeknek állna jól.Az illata nem az az igazi finom csokoládé amire számítottam hanem az az épp hogy csak megijesztették egy műanyag csokihoz hasonló aromával, úgyhogy emiatt csak 4csillagot kapott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 23.

Ralph

2019. december 16.

Kicsit vintage hangulatú színek.
Nekem bejött, mindennapi smink elkészítésére alkalmas, jól pigmentált

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 16.

Kicsit vintage hangulatú színek.
Nekem bejött, mindennapi smink elkészítésére alkalmas, jól pigmentált

katagi

2019. november 7.

A barnás árnyalatok jól használhatóak, a lila nagyon kemény, alig lehet felvinni. A kék és a fekete pedig erősek, óvatosan kell velük bánni.
Igazából kiváló monoklikat és zúzódásokat lehet vele sminkelni, akinek ilyesmire kellene, hajrá! :'D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 7.

ndalma

2019. január 19.

A Peach Desire tesója után megvettem ezt is, de annyira nem vagyok vele megelégedve, mint azzal. A színek nem illenek egymáshoz, a kéket és a lilát kicsit munkás eldolgozni és a palettának elég rossz csokoládé illata van.(Ha valaki szagolt már ilyen fake, kínais Kylie meg stb utánzat sminkcuccokat, na pont olyan illata van.) VISZONT a színek szépek és pigmentáltak, a fekete eddig a legpigmentáltabb drogériás fekete szemhéjpúder, amit próbáltam, szóval összességében nem bántam meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

SminkesAnyuci

2018. augusztus 12.

Első drogériás minipalettám. Kezdésnek kiváló, szemhéjalappal balról az első 4 szín kiválóan műkődik. A lilával óvatosan, de építhető. A kék katasztrófa, a feketét szeretem, de potyog és inkább szürkés a színe elsatírozva. A szívemhez nőtt, de már már palettákat használok. Kezdő sminkeseknek, vagy csak hétköznapra az első 4 színt ajanlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

katagali92

2018. június 13.

Nagyon megtetszett ez a paletta is, így a Peach Desire sikere után úgy döntöttem ezt is megveszem. Sajnos ennek a palettának önmagában nincs túl jó színválasztéka, valahogy nem mindegyik szín illik egymáshoz....
A pigmentáltságra most sem lehet panasz, azonban a lilás színnel meggyűlt a bajom, kicsit olyan "patchy", kár érte pedig. Összességében ezekért vonok le egy pontot tőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate