Lovely

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   5,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 19.

Kiszerelés:   5,5 g
Lelőhely:   Rossmann

Átlátszó, könnyű ásványi porpúder jojobaolajjal gazdagítva. Tökéletesen összeolvad a bőrrel, optikailag csökkenti a tökéletlenségeket.

vikimaja

2020. június 4.

Az én bőrőmet nem szárította, de nem is volt annyira jó fixáló. Elhasználtam, de nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 4.

Viva777

2020. január 25.

1 hete vettem, illata csodás jo fixalonak tartom. Pont eleg, ahogy mattit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

1 hete vettem, illata csodás jo fixalonak tartom. Pont eleg, ahogy mattit.

Tayloor

2019. szeptember 26.

Én az üzletben találkoztam vele először, nem nagyon hallottam róla semmit és úgy vásároltam meg. Nekem nagyon tetszett ennek a pudernek a textúrája. Csak ha egy egész napot viselem akkor van mikor bele kell javítani a szemem alatti résznél. Az illata kellemes és az íze is fini 😄. Ár értékben szerintem meg éri. 🙃

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

bogmir

2019. május 14.

Nem gondoltam volna, hogy az én olajos bőrömet valami ennyire szárítani fogja, de ha sikerül is valahogyan nem poros, nem hámló eredményt varázsolnom, akkor sem lesz tartós, akkor meg nagyon hamar átfényesedik/eltűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 14.

Milly

2019. május 3.

Sajnos ami miatt megvettem (hogy a korrektor ne üljön bele a szemem alatti mélyedésekbe) arra egyáltalán nem jó. Így korrektor fixálásra használom, úgy szépen mattít DE nem mindegy melyikkel. Ha kicsit is matt hatású a korrektor, úgy borzasztóan szárít és nagyon csúnya, ezért valami krémesebb formulával jó csak (nálam catrice liquid camouflage). Az illata finom, olcsó (Glamour napon vettem), ez az első ilyen púderem így nincs összehasonlítási alapom, ettől függetlenül nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 3.

lexyweaver

2019. május 1.

Nem szeretem használni, túlságosan szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 1.

Nem szeretem használni, túlságosan szárít.

PerfectImperfection

2019. május 1.

Nekem egyáltalán nem vált be,az itteni vélemények alapján vettem meg és nem mondom, hogy csalódás, de többet vártam tőle.... Az illata tényleg finom vaníliás és az íze is :D mivel eléggé porzik sokszor került a számba. Az állaga olyan mintha porcukor lenne elég ragadós. Mattítani mattít, de nem tartós. Én nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 1.

Reni666

2019. április 11.

Nagyon jó púder.
* Nagyon finom az illata .
*Sokáig elég,
*Tartós és nem irritál.
*Nagyon szép a finishe.
*Negativ: Hogy nagyon porzik ,én is belélegeztem párszor .:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

Nagyon jó púder.
* Nagyon finom az illata .
*Sokáig elég,
*Tartós és nem irritál.
*Nagyon szép a finishe.
*Negativ: Hogy nagyon porzik ,én is belélegeztem párszor .:)

D0rkaa

2019. március 20.

Nagyon kis cuki csomagolása miatt akadt meg rajta a szemem és több hónapnyi használat után elmondhatom hogy eléggé megszerettem. Egész napra mattit, nem fényesedik át. Számomra könnyű a használata, mindig kiszórók egy adagot a tetejébe és onnan viszem fel nagy fejú púderecsettel. Plusz pont a süti illata :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 20.

crazy724

2019. március 20.

A csomagolása cuki, de nekem a legkevésbé sem praktikus, sokkal jobban szeretem a préselt púdereket, mint a porpúdereket.
Mivel porpúder: úgy gondoltam a könnyű állaga nem fogja szárítani az amúgy is száraz bőröm, plusz én csak szemkörnyéken használom, kizárólag fixálásra.
A felvitel számomra macera, eléggé porzik, és a szemem alatt sajnos kiemeli a ráncokat, de nem mattit kopogósra. Az én bőrömnek ő még nem az igazi, de minden eddig próbált púdernél jobb.
Az illata kellemes, bár jobban örülnék, ha illatmentes lenne, mert felvitel közben sikerült párszor belélegeznem, és az nem volt túl kellemes.
Ár-érték arányban egy szuper darab.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

Ár-érték arányban egy szuper darab.

Illatanyagok: Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid