Lovely

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 19.

Lelőhely:   Rossmann

Maximálisan meghosszabbítja és megvastagítja a szempillákat. Természetes rizsviaszt tartalmaz. Volumennövelő hatású, egész napra többdimenziós hatást eredményez. A formula tökéletesen bevon minden egyes pillát.

Petruck

2019. július 8.

A világ legjobb spirálja, nyilván ár-érték arányban. Már többször újra vettem. Nagyon szép pillákat csinál, mintha műszempillám lenne. Nekem nem pereg egyáltalán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 8.

mnikc

2019. június 17.

700 ft korul jutottam hozza , hosszit viszont nem dusit , viszont nem pereg mint a sarga valtozata , nem csodaszer mivel nem dusit igy 4*-ot kap tolem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 17.

selmeczireka

2019. május 18.

Wow!!!! A sárga testvérét már próbáltam, az is kiemelkedően jó, újra is vettem. Ezt a húgom ajánlására vettem meg, mert éppen az idegbaj kerülgetett már hónapok óta, ugyanis én ennyi rossz szempillaspirál, mint amennyit manapság vesztegetnek sok-sok pénzért, nem láttam. Döbbenet a felhozatal: ócska túlhype-olt spirálok és márkák, a high-end márkák is szégyelhetik magukat, a drogériás felhozatalt meg inkább hagyjuk is. Szóval, éppen egy újabb ócska, de nagyon drága spirál miatt hőbörögtem, amikor ezt javasolta megvételre a hugi. Ez a spirál olyan pillát csinál, hogy leesett az állam. 3X ennyi pénzt is megérne, nekem. Csak ajánlani tudom. Egy pici negatív: 8-10 óra viselés után picit lekenődik a szem alá, de annyira jó szerintem, hovy emiatt még csillagot sem vonok le.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 18.

Törpy

2019. január 11.

Veletlenszeruen ragadtam le egy spiralt a polcrol es hat nem bantam meg! A sarga lovely (curly pump up talan) nekem hatalmas nagy csalodas volt viszont ezt imadom. Masodszorra veszem ujra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 11.

Kingucii

2018. november 26.

A sárga tesóját használtam eddig, amit szeretek is, gondoltam kipróbálok több Lovely terméket, mert olcsók és jók.
Szóval nekem nagyon tetszik, hosszabbít, szép fekete pilláim lesznek
Hosszantartó. Nem potyog a nap végére sem.
Olcsó is.
Elégedett vagyok vele. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

Szóval nekem nagyon tetszik, hosszabbít, szép fekete pilláim lesznek
Hosszantartó. Nem potyog a nap végére sem.
Olcsó is.
Elégedett vagyok vele. 5*

Hibiszkusz

2018. november 12.

Nekem ez jobban bejön, mint a sárga tesója. Szebb pillákat tudok kreálni vele mint a sárgával. Egész jól bírja a napot, nem szokott peregni. szerintem simán tud annyit mint egy drágább. Ja hát és azt el is felejtettem mondani, hogy a kis csomija mennyire cukor :) Ez a szín engem kilóra megvett:P

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 12.

alexandraporcelain

2018. október 12.

Azt kell tőle várni, amit a Lovelytól és ezer forintért lehet várni. Jó, nem folyik le, nem maszatolódik, szépen elválasztja a pillákat, de ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 12.

stripedpanda

2018. augusztus 12.

Nagyon szeretem ezt a szempillaspirált, tartós, kibírja az edzéseket, szépen fent marad egész nap, nem pereg le, viszont lemosni is egyszerű. Annyira szépen szétválaszt, hosszabbít és ível, teljesen hasonló lesz a hatás az 1D szempillához. Nem is értem, hogy adhatják ennyire olcsón :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

PastelGuppie

2018. május 8.

Szép a csomagolása , de sajnos nekem nem vált be nagyon. Valahogy sose találom meg az igazi szempillaspirált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

Szelcsi

2017. december 12.

Nagyon-nagyon szeretem ezt a spirált.
Eleinte nem sok bizalmat adtam neki hogy őszinte legyek, de abszolút nagyon kellemes csalódás.
Egésznap szép hosszú,íveltek a pilláim és nem pereg. 2 edzést is kibírt.
Bátran ajánlom, árról meg nem is beszélek. Akciósan 500ft-ért ajándék volt számomra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 12.

Nagyon-nagyon szeretem ezt a spirált.
Egésznap szép hosszú,íveltek a pilláim és nem pereg. 2 edzést is kibírt.

Hidratálók: Butylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!