Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LynZ, Módosítva: 2020. február 4.

Lelőhely:   Rossmann

Ultra fekete szemkontúrceruza precíz ecsettel. Rendkívül mély fekete tónusa kiemeli a szempillák vonalát és a szem kontúrját. Speciális végződésének köszönhetően gyorsan szárad és könnyen felvihető.

szandika0201

2020. március 30.

Számomra a tökéletes szemhéjtus. Nagyjából 13 éves korom óta húzom a szemem tussal. Nagyon sok félét kiprobáltam a 12 év alatt, ez lesz a 6. Éve hogy szemhéj tetoválásom van, nem cicás, csak egy hétköznapi. Viszont ha szemsminkelek, akkor ugye nem látszik a tus alatta, illetve ha cicásra akarom kihúzni akkor használok tust. Ében fekete, szép vékony és hajlékony a hegye, tökéletesen kézre áll. Imádom, nagyon örülök hogy rátaláltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 30.

busa01206

2020. február 20.

Szerintem zseni lett, baromi kényelmes használni, puha a hegye és tökéletesen fekete még a legvége is. Tartóssága is vetekszik a drágábbakéval, nagyon megéri kipróbálni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 20.

Hidratálók: Butylene Glycol, PEG-40, Algae Extract, Caprylyl Glycol, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.