Lovemore

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Loona, Módosítva: 2018. május 10.

Lelőhely:   drogériák

Ha a pirulásnak illata lenne, ilyen lenne: púderes, édes, szeretnivaló. A Baby Blush a márka és Laura Sophie instagrammer kollaborációjának eredménye. Púderes-virágos illat, melyben a vanília és pézsma, valamint a szegfű, az ibolya és a rózsa illatjegyei jelennek meg.

elvanui

2019. június 8.

Kicsilány szimmantotta egyik nap a R-ban, míg én a hajfestékekkel kínlódtam. Felfújhatja? Felfújta. Hát eltátottam a számat, mert egy az egyben a Kenzo virága, de teljesen! A legvége egy icipicit édesebb, de nem zavaróan, még én is simán hordanám. Jobb dupe, mint az Al Rehab változat, abban van egy kis fanyarság, ami ebből hiányzik. Ha lesz még, veszek neki, annyira kis simogatnivaló púderes. Egyedül a gagyi csomagolás miatt nem kap ötöst, mert az borzasztó. Ha máshogy nézne ki szegény, talán még magamnak is vennék. Nodehát:). Amire szánták, abban teljesen jó.
Annyira mókás, amikor ilyen kis noname jóságokat talál az ember derült égből:D.
Update: hát csak megvettem magamnak is, és az a helyzet, hogy én ezt télen fogom baromira élvezni. Ugyanis rajtam inkább piros Kenzo Elixir dupe. Ami isteni téli pihepuha pulcsi illat. Ciki, nem ciki, jó cucc.
Csak ez az üveg... Keresnem kell egy 30 millis fújóst. Csak emiatt négyes, amúgy teljesen oké, hét óra élettartammal.
😄

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 8.

Annyira mókás, amikor ilyen kis noname jóságokat talál az ember derült égből:D.
😄

Ennie86

2019. február 26.

Tegnap láttam, hogy kemény 1 db pisztolyorrú Mátyásba kerül a Dm-ben. Hát teszteljük csak le! :) Rajtam annyira finom babapúder illata van, hogy egyszerűen nem tudtam otthagyni. :) Kiérződik a vanília és az ibolya is egy kis idő után. Ilyen illatom még úgy sincs alapon jött is velem haza.
A tartósságával sincs baj. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 26.

A tartósságával sincs baj. :)

Loona

2018. április 23.

Az én orromnak vattacukor, az édes jegyek dominálnak benne, virágot nem is érzek ki belőle. Nem tetszik, teljesen más típusú illat, mint amiket szeretek,viszont nem harsány, nem zavaró (2 fújásnyit próbáltam, egy-egy csuklón), ezért lemosnom nem kellett, nem találtam émelyítőnek és a fejem se fájdult bele, egyszerűen csak fura volt viselni egy tőlem karakterre ennyire távol álló illatot. Aki az ilyen típusú illatokat szereti, annak szerintem jó választás lehet, bár instagram-kollab ide vagy oda, nekem ez kifejezetten kislány-illatnak tűnik, ami nemhogy felnőtteken, de még tiniken is furcsán mutatna szerintem, legyenek akármilyen gyermeklelkűek (mondja ezt egy belül félig örök óvodás :) ).
Tartóssága az árával arányos (pár óra), így a 25 mili jó gyorsan el fog fogyni, ha valakinek bejön, érdemes lehet többet vásárolni belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 23.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Geraniol, Citronellol, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Citral
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700

Színező anyag. (Piros)