LR

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gerimeli, Módosítva: 2018. június 21.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   tanácsadók, online
Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Gyengéd ápolás a sima, puha ajkakért.

• 40% aloe vera tartalommal,
  • védi az érzékeny bőrt, nedvességgel látja el az ajkakat,
  • véd a kiszáradástól,
  • a kiszáradt, berepedezett körömággyal is csodát tesz,
  • parabénektől és ásványi olajoktól mentes.

Szilani78

2020. július 29.

Szeretem az aloe verát tartalmazó termékeket, ezért vettem meg. Télen használtam, nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.