LR

Ár:   5250 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2013. május 30.

Lelőhely:   tanácsadók, online

Keleties - Púderes - Csábító

Izgalmas és egzotikus - mint Hawaii szigetei. Csábító illatharmónia fahéjból, napraforgóból, vaníliából és tonkababból. Könnyed,nyári flörtök emlékei térnek vissza benne.

Ár: Keresem!! :) , Eladó: Zsozsyna
Állapot: Üvegében , Helyszín: --, fizetés: --

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

lillak

2019. október 11.

Annyira nagyon-nagyon tetszett ez az illat, hogy miután a kis mintám elfogyott, megvásároltam rendes kiszerelésben. A tartósságával is elégedett vagyok, összességében nálam öt csillag :)

Viszont hozzá kell tennem, hogy hárman is mondták, hogy "olyan szilvás gombóc illatom van", mikor ezt a parfümöt viseltem. Három különböző ember, három különböző időpontban, tehát lehet benne valami.. Elfogyasztottam, újra venni már valószínűleg nem fogom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

Kedi81

2018. augusztus 29.

Nem ismertem a márkát ezelőtt,de ezentúl figyelni fogom,nagyon finom illat,igazi nyárias,de mégis édeskés,pont ahogy szeretem,igaz még sajnos nem voltam Hawaii-n,de ha megkérdeznének,én is ezt a nevet adtam volna neki,nyaralós hangulat garantált a használatakor,nem tudom van-e benne kókusz,de én mintha azt is érezném a vanília mellett,enyhén fűszeres,picit púderes,számomra igazi négy évszakos illat,szerintem hidegebb időben is jó kedvre fog deríteni,a tartóssága pedig nagyon jó,maximum két fújás reggel,és még este is illatozok tőle😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Vaslady

2016. november 2.

2016. augusztus 25. |
A mai tesztelésem,következő áldozata,természetesen jó értelemben :-D.
Amikor felfújtam,erős volt,sőt pár percig nem is tetszett,na ilyenkor van az,hogy ami most nem tetszik,az már nem is fog.
De ekkor történt a- Kivétel erősiti a szabályt-szabály,és már nagyon tetszik.
Talán,nem kellett volna ajtóstul rohannom a házba,és nem kellett volna 5-6 mintát egyszerre kipróbálnom,de hát én már csak ilyen mohó vagyok. :-D
Nekem is nyári,nappali illat,szintén alapos kézmosás után,még mindig érzem,tehát megállapitom,hogy nagyon tartós.
Ez végülis pozitiv,legalább a táskában nem kell a parfümöt magunkkal cipelni,elég reggel a két nagy fújás.
Az illat neve Hawaii,gondolom ezzel a szigetekre akartak utalni.
Viszont nekem inkább más jut róla eszembe,tenger semmikép,sem szigetek,annál inkább a púder,nagy adagban,a vanilia,a tonkabab,a finom smink,puderszinű ruhák,lágyság,mint egy törékeny balerina illata.
Én még 4 évszakosnak is mondanám,mivel szerintem nem csak nyáron állja meg a helyét.
A parfüm véleményem,ne tévesszen meg senkit,hiszen elsőre erős az illat,aztán szépen lágyul,és én már órák mulva irok róla,ja és egy kézmosás után.
Szóval,nem reklám képpen,de az LR parfümök minőségesek,tartósak,és igazán gazdaságosak,hiszen kevés is elég belőlük.:)
2016.november.2-Update
Na és jön a jól megérdemelt update.
Fenti irás,a nyári gondolataim a parfümről.
Most ősz van,hideg őszi idő.
Már jó ideje,napi szinten használom.
Kiteljesedik a vanilia,de ami a legszebb a fahéj.
Ami nyáron történt,az élmény az illattal kapcsolatban,az most ujra alakult.
Más érzések,más illatvilág.
Igen,ennyit jelent,az évszakváltozás.
Az illatot,természetesen azóta is töretlenül szeretem,most a kiváncsiság van bennem,hogy mit fog produkálni télen.
Milyen illatkavalkád fog kialakulni a minusz fokokban,milyen érzésekkel fogja táplálni a lelkem.
Ezentúl,mivel konkrétan ez a parfüm mutatott rá,ugyanazokat a parfümöket fogom tesztelni hideg és nyári körülmények között is,hiszen most megtapasztaltam,milyen sok oldalú lehet egy illat.
De tényleg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 2.

2016. augusztus 25. |
A mai tesztelésem,következő áldozata,természetesen jó értelemben :-D.
De ekkor történt a- Kivétel erősiti a szabályt-szabály,és már nagyon tetszik.
Az illat neve Hawaii,gondolom ezzel a szigetekre akartak utalni.
2016.november.2-Update
Na és jön a jól megérdemelt update.
Fenti irás,a nyári gondolataim a parfümről.
Most ősz van,hideg őszi idő.
Már jó ideje,napi szinten használom.
Kiteljesedik a vanilia,de ami a legszebb a fahéj.
Ami nyáron történt,az élmény az illattal kapcsolatban,az most ujra alakult.
Más érzések,más illatvilág.
Igen,ennyit jelent,az évszakváltozás.
De tényleg.

pandi0613

2016. február 14.

Csodàs illat. Szàmomra egy igazi nyàri illatt, egy pàr èvvel ezelötti nyaralàsom juttatja eszembe. Imàdom! Nagyon tartòs, èdes, karakteres illat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 14.

jazmin88

2014. június 20.

Debreceni vagyok. Ha a kozelben elsz szivesen megmutatom de nem vagyok tanacsadono. :) Neten lehet rendelni vagy tanacsadononel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 20.

Katalin15

2014. június 5.

Nagyon tartós, nagyon kellemes. Amikor ezt viselem mindig megdicsérik. Az ára is nagyon barátságos. 50 ml kb 4000 ft körül szokott lenni. Kevés kell belőle, ugyanis amikor kicsit tobbet fujtam simán tudták merre jártam :) . Kedves édes, gyümis illat. A bőrömön hasonlít Carcharel Amor Amor Passion Elixirjére.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 5.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Coumarin, Citronellol, Benzyl Benzoate, Geraniol, Limonene, Benzyl Cinnamate, Linalool, Citral, Eugenol, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol