LR

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2013. május 29.

Lelőhely:   tanácsadók, online

Keleties - Fűszeres - Sármos

Csupa ellentmondás és ellenállhatatlan érdekesség - ez Szingapúr. A város lenyűgöző sokszínűségét keleties-fűszeres jegyekkel teli illatba zártuk, amelyet cédrus és vanília keveréke tesz vonzóan férfiassá.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Vaslady

2017. augusztus 12.

Be kell vallanom,hogy férfi parfümök területén,sajnos nem érzem otthon magam.
Ennek az oka az,hogy a Kedves,pár illatot használ évek óta,és ez nála annyira berögzült,hogy még parfümériában is,csak nagy-nagy ritkán próbálunk új illatot.
Most papircsikra rögzitettem pár illatot,még délben aztán most tesztelem őket.
Ez egy érdekes,nem megszokott illat.
Ezt abból gondolom,és irom,hogy nem szoktam érezni pasikon.
Persze ez nem von le semmit,az értékéből.
Szintén egy tartós illat.
Balzsamos-gyantás illatkavalkád,a plusz csavart a fahéj adja,a frisseséget a citrusok,a levendula is beköszön,és igazán keleties pedig a szantáltól és pézsmától lesz.
Tökéletes összhatás,fűszeres-és az én orromnak,van benne egy pici édes vonal is.
Jó lenne tesztelni a Kedvesen is,szerintem,ettől még szebbeket tudnék irni róla,hiszen a papircsik nem pótolja a bőr illatát.
Nekem Ő egy nagy-nagy kedvenc lett!
Természetesen repül az 5 csillag! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Be kell vallanom,hogy férfi parfümök területén,sajnos nem érzem otthon magam.
Most papircsikra rögzitettem pár illatot,még délben aztán most tesztelem őket.
Ez egy érdekes,nem megszokott illat.
Ezt abból gondolom,és irom,hogy nem szoktam érezni pasikon.
Persze ez nem von le semmit,az értékéből.
Szintén egy tartós illat.
Nekem Ő egy nagy-nagy kedvenc lett!
Természetesen repül az 5 csillag! :)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Coumarin, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Benzyl Benzoate, Citral, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Benzyl Cinnamate
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090, CI 60730

Színezék. Lilás piros.