LR

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2013. május 30.

Lelőhely:   tanácsadók, online

Friss - Virágos - Inspiráló

Szenvedélyessége minden ajtót megnyit. Az illat friss, szokatlan zamatával csábít el bennünket. Az egyedülálló illatkreáció friss citrusos jellegével, romantikus rózsás, varázslatos ilang-ilang és meleg cédrusfa jegyeivel egyszerre áraszt energikus és érzéki atmoszférát.

sztich

2018. június 1.

Szeretem az illatát, de sajnos 1-2 óra múlva már semmi sem érezhető belőle rajtam, a hatósugara átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

Schuy

2017. augusztus 10.

Nagyon kellemes, friss, citrusos illata van, és viszonylag tartós is. Igazi nyári illat! Imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

blackberry

2016. május 15.

A korábban Sarah Connor néven ismert kis csoda. Magával ragadó, friss, energikus és mégis nőies. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 15.

floralism

2016. január 18.

Nagyon, nagyon szeretem:)
Anyukám vette meg először magának és nekem már akkor nagyon tetszett. Karácsonyra meg is kaptam ajándékba. Imádom az illatát, friss citromos és nagyon kellemes. Tartós, még ha reggel suli előtt fújom be magam is érzem este. Eszméletlen jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 18.

Nagyon, nagyon szeretem:)

nta2

2014. május 26.

Kellemes citrusos-virágos illat, nagyon könnyű, de tartós. Különleges aromája miatt alkalmakra is jó, de könnyedsége miatt hétköznapra is. Hasonlít a D&G Light Blue-ra, de annál szerintem kellemesebb és kedvezőbb áru.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 26.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Citral, Linalool, Cinnamal, Citronellol