Lupilu

Ár:   450 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   80 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Niphredil, Módosítva: 2019. január 29.

Kiszerelés:   80 db
Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Parfümmentes, különösen puha, nedvszívó és nehezen szakadó anyagból készült nedves törlőkendők. Extra gyengéd, ápoló összetevőkkel átitatott, bio-lipidekben gazdag és panthenolt tartalmazó formulával, amely gyengéden tisztítja meg a babák érzékeny bőrét, ugyanakkor véd a kiszáradástól.

Alkohol- és színezőanyagmentes

Bőrsemleges pH, bőrgyógyászatilag igazolt minőség

alea

2020. május 1.

Magamnak vettem arc- és kéztörlésre, amikor olyan helyzetben vagyok, hogy ezt vízzel nem tudom megoldani. Szeretem a Lidl termékeit, de ezt sajnos nem fogom újravenni. A DM-es törlőkendőm elfogyott, azután vettem meg ezt, és lényegesen érezhető a különbség, ez feleannyira sem nedves, a kendő is kisebb, szakadósabb. Elhasználom ezt a csomagot, de utána visszatérek a DM-esre, ez sajnos nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 1.

Nicu

2020. április 8.

Puha, kellően nedves, nincs illata, elég vastag, nem irritálja a babóm popsiját. Egyesével kiszedhetők a kendők. Mellesleg nagyon jó árban van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 8.

Annie87

2019. október 17.

Már a harmadik gyerkőcnél használjuk, szeretjük. Puha, pont jó méretű és pont annyira nedves, amennyire szükséges. Szépek az összetevői, az ára is jó, főleg akcióban és gyakorlatilag bármire használható (arc, és kéz törlésre, smink eltávolítására is szuper).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

eeeee

2019. április 9.

A Rossmann saját márkásához nagyon hasonló minőség. Vastag, puha, nedves, egyesével jól kivehető és kedvező árú termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 9.

Niphredil

2019. április 5.

UPDATE: Időközben kipróbáltuk a 'comfort' verzióját is, ami majdnem ugyanez csak illatosított. Azzal sincs semmi probléma, semmi reakciót nem okoz, illata kellemesen babás, nem tolakodó. Mindkettőből fogok itthon tartani. :)

Ha már annyi Lidl sajátmárkás higiéniás és tisztálkodószert kipróbáltam és igazából galibát egyik se csinált, (még az se, amit végül nem veszek meg máskor), gondoltam kipróbálok egyet a törlőkendőik közül is. Kicsi gyerekeim vannak, mi még ilyesmit napi szinten használunk. Örülök, hogy van illatanyagmentes változatuk is és az összetevői is részemről teljesen rendben vannak. Kb két hete használjuk és eddig mindent, ami a leírásában szerepel betartott, semmi allergiás reakciót, pöttyöt, kicsípett bőrt nem okozott. Elődje nálunk a Penaten Ultra sensitive nedves törlőkendő volt, amit ezennel erre fogok lecserélni. Nem csak az ára a töredéke az említett Penatennek, hanem az összetevői között is több a természetes, kellemes ápoló anyag. A kendők kellően nedvesek, nem szárazak, nem tocsognak. Jól tisztít, az érintése is kellemes puha, simogató. Ugyan nem illatos, de frissít és eltünteti a szagokat, konkrétan popsitörlésre gondolok. Nem tudok róla rosszat mondani. Aki szeretne jó és olcsó nedvestörlőt a babájának annak ajánlom. Természetesen a részemről megüti az öt csillagot. Ma vettem még belőle pár csomaggal itthonra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

Chicquita83

2019. március 22.

Szeretjük! Kellően nedves és még a csomag vége felé járva sem tocsogós. Nálunk sem okozott semmilyen allergiás reakciót, pedig a kislányom bőre érzékeny. Akciósan 299 ft-ért lehet venni a 80db-t, akkor érdemes betárazni belőle. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract