Lush

Ár:   690 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: moreka, az összetevőket feltöltötte: riakor, Módosítva: 2019. május 21.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

"Egy arcisztító kendő praktikuma és a 9 To 5 arctisztító krém fényőzű hatása, mínusz a hulladék. Ez a többször használatos, természetben lebomló arctisztító és sminkeltávolító korong selymesen puha és gyengéd a bőrhöz, a benne található karragénnek és finomra őrölt canellini babnak köszöhetően, melyet a friss galamborchidea-forrázat és ylang ylang egészít ki. Vizezd be az arcod, nedvesítsd meg a korong egyik sarkát és simítsd végig az arcodon, hogy aktiváld a könnyű tisztító krémet, melyet gyengéden a bőrödbe masszírozhatsz, majd leöblíthetsz. A szemfestéket is eltávolíthatod a korong nedves sarkával."

szafficska

2020. szeptember 29.

Alapvetően elégedett vagyok vele, nekem többször be kell vizezni ahhoz, hogy megfelelően le tudjam vele tisztítani az arcom. Az illata nekem nagyon tetszik, szokásos "Lush" illat. Kicsit nehéz lemosni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

FReka

2020. február 20.

Sminkmentes napokon használom arctisztításra, nekem nagyon bevált. Enyhén benedvesítem az arcom, körözök párat rajta a koronggal, belemasszírozom a bőrömbe, majd lemosom. Sima langyos vízzel könnyen leöblíthető, isteni puha és selymes utána a bőröm, jól esik a hidegben használni. Egy kis fémdobozban tartom, használat után megszárítom és csak utána rakom el. Az illata először fura volt, nénis szagnak tűnt, de mostanra nagyon megszerettem azt is. Fél áron vettem a leárazáson, de valószínű megveszem majd teljes áron is. Egyedül az a fura, hogy nem igazán látom mennyi arclemosó van még a korongon, nem tudom hogy a korong is elkezd e kopni majd, vagy egyszer csak már nem jön belőle semmi?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

rokamokus

2020. február 2.

Előre benedvesített bőrre használom. A szemem erősen sminkelt de szépen leviszi . A végén leöblítem az arcomat és egy törölközővel szárazra törlöm az egeszet így maradék fekete szemcerka is lejön . Utána nagyon nagyon puha a bőröm és tiszta érzete van. Szerintem 2 hétig simán elég egy korong . Sokat utazom ezért általában elhagytam meg nem sikerült egy korongot sem teljesen el használni, talán a mostanit majd. Tök jó hogy csomagolás mentes , az illata kicsit erős de megszoktam màr. Néha csípi a szememet de valószínűleg a lemásolta váró festek miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 2.

SzarkaVivien

2019. december 17.

Nagyon jó, főleg hogy kombinálva van vattakoronggal, így még jobban tud tisztítani, meg talán még radíroz is. Használat után nagyon puha a bőröm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 17.

austenland

2019. december 3.

Ígéretes termék, tök jó, hogy csomagolásmentes és a vattakorongot is kiváltja. Szépen tisztít és nem szárít egyáltalán, ami ritka az én vízhiányos bőrömnél. Az én szememet csípi, ezért nem tudom magában használni, így arclemosó tejet használok utána (ennyit a vattakorong kiváltásról :D )
Az ylang-ylangot viszont utálom, szerintem rettenetesen büdös, sajnos miatta le kell vonnom egy csillagot. Ha valaki kedveli az illatát, az vegye bátran.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 3.

sannabella

2019. november 22.

A legjobb lush termék, pedig sokat próbátam már.
Nem gondoltam olna, hogy a legolcsóbb arctisztító ennyire csodálatosan jó lesz a bőrömnek, mint ez a valami.
Napi kétszer, reggel és este használom, az arcomat benedvesítem a kezem viszont száraz, így nem csúszkál és könnyű kezelni, majd ha felvittem a bőrömre jól átmasszírozom, dörzsölöm a tenyeremmel és hideg vízzel alaposan lemosom. Semmi nem tisztított még ennyire, mint ez, épp annyira radíroz, ami lehozza a városi koszt és az esti rutin utáni csillogó réteget a bőrömről.
Nekem egy korong nagyjából két hétig elég: havont veszek két darabot, így míg egyet elhazsnálok a másik a hűtőben vár, semmi baja nem lesz tőle.
Nem tudom mekkora az összefüggés (szerintem semekkora amúgy), de nagyjából egyidőben azzal, hogy elkezdtem ezt használni a csúnya hormonális aknéim elkezdtek kitisztulni, mostmár - lekopogom - szinte hibátlan a bőröm.
Csak és kizárólag ajánlani tudom, csodálatos, tökéletes, imádom, ha lehetne 10 pontot kapna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

A legjobb lush termék, pedig sokat próbátam már.

perfumeaddict

2019. november 11.

UPDATE: már majdnem az egészet elhasználtam, és el kell mondanom, hogy ez az egyetlen termék, ami el tudta tüntetni a mitesszereket az orromról. :) De ugyanakkor tartós mindennapi használat mellett nekem kicsit szárító volt, utána jobban kellett hidratálni.
---
Jól tisztít, gyengéd, kellemes, nem feszül utána a bőröm. Az illata is jó, friss. Mérete pontosan ugyanakkora, mint egy arctisztító korongé, de tapintása, állaga tömör, ruganyos, és ha benedvesítem, sikamlós. Alapvetően nem nagyon használok ilyen termékeket, és ezt sem fogom beépíteni a rutinomba, de mindenesetre akik szeretik, szoktak hasonló arctisztítót használni, nekik tudom ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

---

domanybeatrix

2019. október 2.

Imádom!
Nagyon tetszik a csomagolásmentes törekvése a márkának, igyekszem minél több ilyen terméket kipróbálni, és örülök, ha be is válik. Ez pont egy ilyen termék. Nekem tökéletesen tisztít, reggel és este is ezt használom. Gyengébb sminket leszed simán, erősebbet picit fellazítom más termékkel, de szerintem azzal is megbirkózna.
Én az illatát nagyon szeretem, csak úgy szagolgatni is jól esik.
Száraz, ekcémára hajlamos bőrömet egyáltalán nem bántja, nem irritálja picit sem. A bőröm szebb, amióta ezt használom.
Szerintem több, mint egy hónapig használtam, amikor már szétszakadt, ahogy elvékonyodott, akkor csak felhabosítottam a kezeim közt, úgy vittem fel.
Most kezdtem el a második korongot használni, de tartalékba vettem hármat. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 2.

Imádom!
Én az illatát nagyon szeretem, csak úgy szagolgatni is jól esik.
Most kezdtem el a második korongot használni, de tartalékba vettem hármat. :D

Nuvi

2019. augusztus 27.

Az illata valóban nem a legkellemesebb. De. Nekem azt mindta az eladó hölgy, hogy 7-8 arctisztításra elég ez a korong. Régen túl vagyok a dupláján is, mégis megvan a fele legalább. Ja, és én ráadásul száraz bőrön dörzsölgetem, csak ezután ármasszírozom az arcom nedves ujjakkal, majd úgy mosom le. Sminket is szépen leszedi elsőre, az arcom nem feszül, igaz utána azért hidratálok. Tetszik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

eszti98

2019. augusztus 27.

Nekem nagyon tetszik a kiszerelése, rendkívül kézreeső és praktikus, nem utolsó sorban csomagolásmentes és lebomló. Teljesen jól tisztít, minden sminket leszed, és a formája miatt nagyon jól bevethető a nehezebben elérhető helyeken, pl. az alsó szempillasorban, valamint könnyű lemosni és nem marad belőle semmi az arcon. Nem rossz az illata, habár nem a kedvencem, és az ára is nagggyon baráti a mennyiséghez képest, viszont: elvileg az első használattól számítva 1-2 héten belül el kéne használni, és ez szerintem nagyon rövid idő ehhez a mennyiséghez, és ez így pazarlás. Én elhasználtam teljesen, és 5 hétig kitartott mindennapos használat mellett. Örülnék, ha kihoznának belőle egy öntartósító változatot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.