Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolás

Az Ausztráliából származó, eukaliptuszból és szantálfából nyert csodálatos illóolajok fair trade cukorral elkeverve fantasztikus bőrradírt alkotnak. Minden tömbnek van egy lágy, olvatag magja extraszűz kókuszolajból, mert arra gondoltunk, hogy miután a cukor gyengéden ledörzsölte a fölösleges hámsejteket, jól fog esni az alapos kondicionálás és puhítás is. Így a cukorradír használata után a bőröd ragyogó, bársonyos és egészséges lesz. Az eukaliptusz azért is jó, mert segít megtisztítani az eltömődött pórusú bőrt, illata pedig könnyebbé teszi az összpontosítást .

betty88k

2013. december 12.

Ajándékcsomagba kaptam még de most nem rég jutottam el, hogy használjam mert minden más testradírom elfogyott. Az illata jó, de egyébként használhatatlan. Ha simán hozzádörzsölöm a karomhoz, úgy néz ki mintha összekarmoltam volna, egyedül ilyen "narancsfacsaró" mozdulatokkal lehet, belőle kinyerni szemcséket, hogy aztán használni tudjam, de az meg a tenyeremet kezdi ki. Eléggé mellé lőttek vele szerintem is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 12.

zitesz

2012. október 8.

Borzalmas.Ez nagyon mellényúlt dolog a LUSH-nál.Egy kőkemény tömb, nem lehet darabolni, és fájdalmasan radíroz.Kidobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 8.

Ani

2012. július 2.

Remekül radíroz, igazán frissítőleg hat a bőrre.
Nálam hatalmas hátrány, hogy többszöri radírozásra elég lenne, nem lehet darabolni, mert a benne levő olaj miatt szétázik az egész...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 2.

Remekül radíroz, igazán frissítőleg hat a bőrre.

Samybubu

2012. május 7.

Nagyon jó puha lesz tőle a bőröm, de ha vennék egy kiló kristálycukrot negyed áron meglennék és legalább tízszer tovább tartana, és valószínűleg nem állnának benne össze a cukorszemcsék, hogy aztán borotvapengeként karistolják össze a bőrömet. Pedig figyeltem, hogy ne legyen nedves. Megvenni fölösleges, de valóban beváltja azt, amit ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 7.

dorkisz

2012. február 3.

Nem jött be. Az illata zavar és max 2x használtam, egyszerűen ha már letörtünk belőle egy darabot foszlásnak ered.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 3.

encimokus

2012. január 27.

Féláron sem éri meg túlságosan, nagyon hamar elfogy, vigyázni kell, víz ne érje. Ugyanolyan a hatása, mintha nedves kristálycukorral dörgölném magam, csak az jóval olcsóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 27.

Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Az eukaliptusz olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az eukaliptusz illatanyag és bőrkondícionáló. Paula Begoun szerint bár az eukaliptusznak  gomba és baktérium ellenes hatása van a bőrön, irritáló is, főleg sérült vagy epillált bőrfelületen.

A legismertebb eukaliptuszolaj az eukaliptol, amelyet az Eucalyptus globulus leveleiből nyernek ki. Hatása a benne lévő cineolnak köszönhetően antiszeptikus, nyákoldó és hűsítő hatású, köptető és görcsoldó. Hatóanyagai miatt légúti megbetegedések esetén inhalálásra és a fogászatban szájöblítésre használják.

Az Ausztráliában őshonos szantálfa kérgéből kivont illóolaj, melyet CosIng hivatalos funkció besorolása szerint maszkoló (szagokat, ízeket semlegesítő hatású) összetevőként használnak a kozmetikumokban.

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.