Lush

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. április 27.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Válaszd ezt, amikor a bőröd és a lelked egyaránt valami nagyon-nagyon jóra éhes. Ha épp nincs kéznél egyetlen barátod sem, hogy lelket öntsön beléd, ez a fürdőbomba megteszi helyettük. Az avokádó- és az olívaolaj nagyon jót tesz a bőrnek, érezni fogod, hogy csúcsformába hozzák a külsőd. A citromfű, a rózsafa és a bergamott illóolajai elűzik a negatív, borongós gondolatokat és lelket öntenek beléd, hogy újra büszkén kihúzhasd magad. Nem könnyű fürdőbombává formálni az olyan nedvdús, vagy éppen folyékony összetevőket, mint amilyen a friss gyümölcs és az olívaolaj, hiszen fennáll az eshetőség, hogy csak pépes massza lesz az egészből. Ezért örültünk annyira, amikor Mo megtalálta a megoldást és letette az asztalra az Avobath-t. A fürdőgolyóban levő zöld csillám örvénylő fényszikra-játékot varázsol a vízbe, de nyugodj meg, te magad nem fogsz csillogni, amikor kilépsz a kádból."

Black Fairy

2020. május 13.

Kellemes az illata, frissítő a fürdés vele, a víz csodálatos zöld lesz tőle. A bőröm hidratált volt pancsi után, és nem fogta be a kádat se. :)

(Újravevős, ha lesz lehetőségem rá. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

(Újravevős, ha lesz lehetőségem rá. :))

szeliger

2019. május 9.

Ez az első Lush termék, amit próbáltam, ajándékba kaptam. A márkával való ismerkedés jól sikerült, mert ez egy jó fürdőgolyó. Az illat szilárd formájában igen tömény, biztosan elmentem volna mellette, a vízben feloldva ugyanakkor nagyon kellemes friss, pont megfelelően intenzív ahhoz, hogy jól érezni lehessen és mégse legyen tolakodó. A golyó a vízben gyorsan elpezseg és a vizet gyönyörű, mágikus zöldre festi. Komoly fejtörést okozott, hogy milyen színnel lehetne legjobban jellemezni, talán a smaragdhoz áll a legközelebb, pici mentás beütéssel. Tényleg varázsvíz, hívogató, nagyon szép színárnyalat. A fürdő után a bőr hidratált érzésű, cseppet sem húzódik. Örültem neki, köszönöm Sára!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 9.

Lina14

2019. április 20.

nekem egy kád vízhez pont elég volt, szépen megszínezte, betöltötte a fürdőt a itromos, friss illata, és viszonylag hamar feloldódott
nagyon tetszett, valószínűleg újra lesz véve

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 20.

nagyon tetszett, valószínűleg újra lesz véve

Atally

2019. február 2.

Nincs nagy színkavalkád , csak szép zöld szín. Az illata nem olyan erőteljes, nem is éreztem fürdés után a bőrömön. Viszont így is feldobja, kellemessé teszi a kádfürdőzést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

CeCeDrake

2018. december 28.

Nem volt kiemelkedő élmény, de rossz sem volt. Az illata nagyon kellemes és friss.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

MissAnn

2018. augusztus 23.

Nagyon jó, nyugtató illata van. Ápló, és gyönyörű lesz tőle a víz színe. Az egyetlen, ami nem tetszik benne, az a kinézete.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 23.

alidak

2018. február 23.

Nekem a golden wonder maradbaz öt csillag, mind illatra, hidratásra és szép színére. Azok közül amiket kipróbáltam, ez a második kedvencem. Frissítô, aromaterápiás illata van, azt hiszem a citromfû és a bergamott illata a legerôsebb, zöld szìne, és jól táplálja a bôrt. Mintha egy kád zöld frisseségben fürödtem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

kecskesszuszu17

2017. november 23.

Nagyon szerettem, finom, nyugtató illata van, szép zöldes lett tőle a víz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

Nagyon szerettem, finom, nyugtató illata van, szép zöldes lett tőle a víz.

cattitude

2017. november 13.

ajándékba kaptam egyszer egy ilyet, a kedves gesztusra a mai napig jól emlékszem, de a fürdőzés ezzel a termékkel sokkal felejthetőbb volt. igazából nem volt vele semmi probléma, de ennél szinte csak jobb fürdősókat/-olajakat/habfürdőket használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

zonga

2016. január 27.

A kedvenc fürdőgolyóm! Sokat kipróbáltam, de ez a nagy kedvenc! szeretem az illatát is, és igazán ellazít fürdés közben. A bőröm utána puha, nem szárít. Viszont elég drága, és jó lenne belőle kisebb darab is, egy golyót én két alkalommal szoktam elhasználni, de nehéz félbevágni. Kisebb darabokban praktikusabb lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 27.