Lush

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75g   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bnonikaa, Módosítva: 2014. február 7.

Kiszerelés:   75g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált

Az arcpakolásban levő friss spárga gyengéd enzimjei lebontják az elhalt hámsejteket, így a bőröd simább és ragyogóbb lesz.
A fullerföld és a varázsmogyoró magába szívja a zsírt és a szennyeződéseket, emellett abban is segít, hogy a bőröd feszesebb legyen. A bodzaecet és a bodza olajai kiegyensúlyozzák a bőr tónusát, a méz pedig remekül hidratál. Ha valamilyen fontos eseményre készülsz, erre az arcpakolásra van szükséged: feszesebbé, ragyogóbbá teszi és csodásan újjáéleszti a bőröd.

deezsina

2017. augusztus 31.

Ahogy láttam, hogy megszüntetik ezt a terméket, gondoltam rámegyek, hogy lássam, nálam hatásos lesz-e. Sokat vártam ettől a pakolástól az itteni vélemények alapján, a tapasztalataim viszont eléggé vegyesek lettek.
Nagy előnye ennek a pakolásnak hogy laza textúrája van és jól kenhető, a tégelyt dugig töltik, így sokkal tovább elég mint a többi friss pakolás amit használtam (a lejáratot én csak félig veszem komolyan, bőven használhatóak ezek még a lejárat után is). A hatása általában kellemes, tényleg friss kinézetet eredményez, hogyha nem lenne tele pattanásokkal az arcom, imádnám! Viszont észrevettem azt is, hogy enyhén szárít, ami a sebek környékén látványosan hámló kinézetet eredményez, amit egy átlag radírozással nem tudok leszedni. Fura emellett, de szerintem lassítja a sebgyógyulást, 1 hete használom és meglepően sokáig éktelenkednek az arcomon olyan sebek, amiknek már bőven illett volna begyógyulnia.
Szóval az egészségesebb területeken tök jó, valóban javít a bőr megjelenésén, a problémás területeken viszont kifejezetten nem segít.
Gondoltam ezt még jó ha leírom, hátha külföldön még lehet kapni, vagy ha valaki meglátja, hogy lemaradt róla, nem bánja majd annyira :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

mafalda

2017. augusztus 15.

Büdös mint a fene, mintha sárral kenegetném az arcom, de a hatása csodás!! 💆 és nem értem miért kell megszüntetni.....😯

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Hatshepsut

2017. május 30.

Remek pakolás főleg alkalmak előtt használom. Az illata fura, de nem illat alapján választok arckencéket, úgyhogy engem ez nem zavar. Használata után egységesebb lett a bőrszínem és sokkal puhább az arcom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

Black Fairy

2017. április 14.

Én kúraszerűen használtam (minden este), és gyönyörűen rendbe tette az arcomat nagyjából másfél hét alatt - eddig tartott a kis kiszerelés egyébként.
Most sokkal tisztább, egységesebb a bőrképem már. Minden használat után érezhetően puha, friss, és "kisimult" volt az arcom.
A színe, és az állaga engem a hányásra emlékeztet - sajnálom - és nekem az illata se tetszik. Felkenés után általában negyed-fél óráig tartottam a fejemen, mert közben még tanultam, meg ilyenek, szóval a tíz-tizenöt percet nem tartottam soha, szépen megszáradt, én lemosás helyett ledörzsöltem az arcomról (vagy lemorzsoltam, ha úgy jobban tetszik), utána mondjuk leöblítettem az arcom, hogy biztosan minden maradványtól megszabaduljak, de így sokkal kevésbé volt "koszos" leszedni (mikor öblíteni akartam, akkor visszaázott, és körömmel kaparásztam a ragacsos trutymót az arcomról, mert nem akart lejönni).

Bár kinéztem még egy másik friss pakolásukat, amikre majd a tégelyeimet szeretném beváltani, úgy érzem újra fogom még ezt is venni...Mondjuk engem kicsit zavar, hogy rövid időn belül lejár, de a pihe-puha bőröm miatt nem tudok levonni csillagot. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

mnodulus

2017. január 13.

Itteni vélemények alapján ezt választottam a beváltott dobozokért cserébe és milyen jól tettem! Finom puha lesz utána a bőröm. Akár nagyobb események (randi, bál, stb) előtt is ajánlom, mert szépen kisimítja, feltölti a bőrt. Az illata nem túl kellemes, de nálam ez nem szempont egy arcápolónál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

Violettaemmi

2016. december 10.

Szuper! Pihi puha selymes érzetű bőr, egységes bőrszín (szerintem picit világosít is) :) Az illatta fura, nem jó, de meg lehet szokni. Felkenni jó. Az még rejtély számomra hogy ettől jött-e ki rajtam egy-két hatalmas patti, vagy attól hogy mostána sok édességet ettem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 10.

kovacskatalin1992

2016. november 27.

Itteni vélemények alapján esett erre a választásom, 5db tégely beváltásakor. Ma használtam elsőnek, így csak friss, egyszeri eredményről tudok beszámolni: Puha bőr, kisimultabb arc, érezhetően nagyon jól hidratálta az arcom. Nekem az illata is bejön. :) Eddig nagyon tetszik, 5 csillagot adok neki!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

RitaL

2016. július 20.

A kedvencem a Lush friss pakolások közül. Uszoda után szoktam használni, mert a klóros víztől kiszáradt bőrömet jól helyrerakja, és erre a többi változat nem képes olyan jól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 20.

Rozsaszinponilo

2016. április 15.

Nagyon sokszor vettem már újra, annyira imádom! Utána valami elképesztően gyönyörű lesz az arcom! Gyengéden radíroz, tisztít és egységesíti a bőrömet! Csillagos ötösre vizsgázott nálam, bátran ajánlom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 15.

annama

2016. április 8.

Nem tudom, mit történt az arcommal, talán a tavasz, de pár hete teljesen szétesett, piros foltos lett, apró pattanások jöttek rajta, már kezdtem valami allergiára gyanakodni. Tegnap elmentem a lush boltba, és az itteni leírások alapján vettem ezt a kencét. A ma reggelt 20 perc pakolással kezdtem... és mintha csoda történt volna, egyenletes, világos lett a bőröm, amikor lemostam, sima, puha, ápolt. A smink is sokkal szebben megmaradt egész nap. Azt hiszem, kipróbálom a többit is, mert annyira eltérnek a vélemények. Ezt a pakolást mindenesetre megjegyzem magamnak, mint S.O.S. csodaszert.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 8.

Hidratálók: Honey, Glycerin

"Fuller’s Earth"-nek nevezik. A bentonithoz hasonló, szürkés-zöld színű agyag, melyet más agyag fajtákhoz hasonlóan zsír és olaj felszívó tulajdonsága miatt valamint sűrítőszerként használnak a kozmetikumokban. Szárító hatással van a bőrre, így ez egy a zsíros bőr számára hasznos összetevő.

Kaolin 0 0

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Bentonite 0 0