Lush

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cupcaketeam, az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2020. október 6.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

2020-ban megújult összetétel!

"Ez a barátságos halloweeni fekete cicus a feketeribizli-illatú buborékok és a műanyagmentes csillámok mágiájával szerencsét hoz az esti fürdőkhöz."

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Saku28

2021. február 9.

A "They Only Come Out At Night!" csomag egyik darabja volt, amire nagyon régóta fájt a fogam. Egyszer régen már vettem egy ilyet, mind a két alkalommal korrekt habfürdő volt, szépen színezte a vizet és a hab is megfelelő. Annyira nem voltam tőle elájulva, az illata nem túl erős és a bőrömmel nem igazán csinált semmit. Amúgy szerintem egy teli kád vízbe is elég egy fél, felesleges az egészet beledobni, a fele is szépen színezi a vizet. Van egy pici csillám benne, de annyira nem tömény mint a denevéres, cserébe a kádat sem kellett súrolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 9.

szeliger

2020. október 16.

A Halloween-tök egyik darabja volt, a lányommal megfeleztük, késsel elvágni viszonylag könnyen ment. Még így felesben is klassz, fekete felé hajló mély lila árnyalatot adott a fürdővíznek. A hab bőséges és fehér, amikor oszlani kezd és már csak egész vékony réteget képez a víz felszínén, a buborékok irrizáló kékben illetve lilában játszanak. A vízben a csillámok nagyon aprók és az egész fürdőnek mágikus hangulatot kölcsönöznek. Először szokás szerint olvasni kezdtem a fürdőben, de hamar abbahagytam, inkább azt néztem, ahogyan oszlik a hab és alatta kavarog a víz. Az illat friss, de nem túl intenzív, voltaképp kellemes, a feketeribizli illattal azért vitatkoznék.
A fürdő hangulata az évszaknak megfelel, jó kis darab, soha máskor, mint így bandukolva október vége felé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 16.

cattitude

2019. november 12.

aranyos fürdőbomba bergamottos illattal, szerintem nem túl erős. a fürdővíz színe érdekes, de a csillámlás cuki. egynek elmegy :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Pajzs

2019. november 2.

Hangulatos pancsolást biztosító habfürdő.
Hatalmas habokat csinált, amik a fürdés végéig megmaradtak. A vizet sötétszürkére színezte, a felszínen apró csillámok ragyogtak visszafogottan, ezek finom tündöklést adtak a testemnek fürdés után is. Miután bedobtam a kádba a habfürdőt, friss illat szállt fel a gőzzel, majd ez mélyült, és üdítően földessé-balzsamossá vált, és a bőrömön is megmaradt enyhébb formában. Nem szárított. A kádat könnyű volt kitisztítani a használata után. Az aranyos cicafej három fürdőzésemhez járult hozzá, bár egyenlőtlenül osztottam el, így az utolsó adag nem tudott annyira érvényesülni, de így is elég és élményteli volt bemelegítésnek az Álmosvölgy legendája és a Bíborhegy előtt.
A mindennapok boszorkányainak feltöltődésre és egy kis kényeztetésre kiváló.

Fel van tüntetve itt az adatlapján, hogy nem már nem gyártják. Én idén októberben vettem az enyémet; gondolom, szezonális termék, amit az év ezen szakában lehet megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 2.

Hangulatos pancsolást biztosító habfürdő.
A mindennapok boszorkányainak feltöltődésre és egy kis kényeztetésre kiváló.

Black Fairy

2019. február 27.

Az illata elképesztő!
Én felet használtam csak, így a víz szénfekete lett (ami szerintem inkább sötétszürke, mintsem fekete, engem nem ver át "charcoal" kifejezés) és fényes...elég sok habot képzett így is, viszonylag tartósak is voltak....a bőröm puha lett, a kád súrolással nem volt baj...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

Az illata elképesztő!

exhocmomento

2018. október 1.

Én naaagyon szerettem. :) A ruhatáram 90%-a feketéből áll, hiába kérlel a család, hogy színesedjek már be cseppet. Így hát ebben a csilivili fekete vízben (nekem nem volt gondom a szín intenzitásával, szép intenzív volt - igaz, az egész cicát belemorzsoltam egyszerre) végképp megtaláltam a számításom és egész fürcsi alatt nagyon badassnek éreztem magam, haha. (Jó, igen, tudom, a lelkesedésem akár egy ötévesé. Igen, ezt is mondja a családom. Na jó, a barátaim is. Na jól van már, igen, a barátom is.)

A habosodással is meg voltam elégedve, jött a habtenger. Mint a többi Lush terméket, ezt sem tartom különösebben pénztárcabarátnak, ezért nekem egyelőre egyszeri csoda volt, de abszolút újravenném. És ugye a Lush CF, ami csak külön pirospont meg hip-hip-hurrá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 1.

Madi

2018. október 1.

Volt már jobb is. Az illata, a habok és a csillogás rendben vannak a színe viszont elég halvány, a Secret Arts jelly bomb sokkal sötétebb vizet csinált, valamint ez volt az első Lush termék, aminél kicsit száraznak éreztem a bőröm a fürdés után, pedig minden alkalommal 30 perc körül maradok a kádban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 1.

narancsfavirág

2018. augusztus 16.

Nagyon megtetszett ez a habfürdő, már csak a cica miatt is :D Kicsit tartottam tőle, hogy a fürdővíz valami szürkés dolog lesz úszó széndarabkákkal, de kellemesen csalódtam, mert meglepően jól feketére festette a vizet. Az illata is nagyon tetszett, mondjuk én szeretem a földes illatokat. Remélem lesz majd a későbbiekben is :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

mautika

2018. január 24.

Számomra ez eddig a legjobb Lush fürdőtermek. Tökéletes illat, hatalmas habok, korom fekete csillogó viz. :D Csillagos ötös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

brti

2018. január 23.

Kellemes citromos illata van. Fekete színe pedig megadja a halloween hangulatát! 🖤

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 23.

Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate
Fényvédők: Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Lauryl Betaine
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Oil, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Színezékek: CI 77499, Red 33 Lake / CI 17200, Green 3 / CI 42053, Yellow 10 Lake / CI 47005

Színezék. Lilás piros.

Színezőanyag. Zöld.