Lush

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   200g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ann S, Módosítva: 2018. szeptember 29.

Kiszerelés:   200g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Szeretnél szabadságra menni, de éppen nincs rá időd? Kárpótlásként csobbanj egyet a Big Blue-val! A levendulaolaj megnyugtat, a citromolaj derűs gondolatokkal kedveskedik, miközben a tengeri só és moszat puhítja a bőröd – élvezd a lassú sodródást a nagy kékségben.

Mindig is imádtuk a tengeri moszatot, és annyiszor használtuk, ahányszor csak lehetett. Páratlanul gazdag ásványi anyagokban, és bőrpuhító hatása is egyedülálló. Ebbe a fürdőgolyóba moszatszálakat és moszatkivonatot is tettünk, így a hatás kétszeres!"

Madi

2018. október 7.

Nálam ez egy lehetséges visszatérő. Van már pár kedvenc a Lush-ból (Secret Arts, Rocket Science), ez némileg egyszerűbb tőlük, de megállja a helyét. Meglepően sokat dob rajta az alga, tényleg tengeri lesz a feeling, főleg a sós illattal egybevéve. A bőrömet nem puhította, de nem is bántotta. Mielőtt leengeded a vizet, mindenképp javaslom egy lefolyószűrő behelyezését, akkor nem lesz gond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.

alidak

2018. május 14.

Nem Lett a kedvenc fürdõbombám, viszont nem rossz. "Tengeri" illata van, a bõröm puha lesz tõle, és a kis algácskákat is élveztem. Nem fogom újra venni, mert van másik kedvenc, viszont örülök, hogy kipróbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 14.

nsofie

2018. március 29.

Először nem is értettem, hogy miért jelent meg ennyi dzsuva a fürdővízben, aztán esett le, hogy az a moszat. Nagyon illúzióromboló volt, kiszedni se volt szívderítő a kádból.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 29.

Yumechan

2018. február 28.

Valami kéket akartam, és ezt választottam, bár kicsit féltem a moszatoktól, mert nem szeretem, ha a fürdővízben darabok vannak.
Moszat ide vagy oda, nagyon jó illata van, és gyönyörű lett a víz tőle. Pihi-puhi a bőröm, szerintem jó választás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

Sundiboszi

2018. január 6.

Csalódás. Egyáltalán nem ápolta a bőröm, sőt szárította, azon kívül, hogy kék volt a víz semmi jó nem volt benne... A kád alján felgyülemlett moszat darabkák kifejezetten zavaróak voltak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 6.

Timi1231

2017. augusztus 4.

Ez volt a legelső fürdőgolyóm még jó pár éve a LUSHból. Hát nem volt jó kezdés. :D A tengeri moszat teljesen eldugította a kádamat és illatra se volt valami jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

ColoredYouTube

2017. január 8.

A fürdőszobát tengerparttá varázsolta..
Amint beledobtam a kádba, azonnal betelítette a vizet a kékségével, tengeri moszatokkal, a levegőt pedig a fantasztikus illatával.
A víz kékes-zöld volt, fantasztikus illata és teljesen tengervizes hatás volt a színe, ill. a moszatdarabok miatt. Konkrétan egy egész kádnyi moszat volt benne..
Fantasztikus órát töltöttem benne, mint mondtam teljesen tengerpart feeling volt. Szerintem hidratált is a bőrömön, de a biztonság kedvéért megdörzsölgettem magamat a moszattal.. :D
Ha még nem próbáltad, de tervezed, vagy nem tervezed, akkor mindenképpen vedd meg egyszer, mert felejthetetlen volt, minden forintot megér!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 8.

A fürdőszobát tengerparttá varázsolta..

tzsubaby

2016. április 11.

Hatalmas feeling a kék víz, de egy csillagocskát levonnék, mert nekem picit szárította a bőrömet ... Függetlenül ettől szeretem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 11.

Lills

2016. április 11.

Hát nem is tudom, engem zavartak a moszatdarabok.. Amúgy tetszett az illata, nem szárította a bőröm (hogy mennyit puhított rajta, hát az kérdéses) de nekem nem lett tőle tengerpart feelingem. Amúgy nem rossz, de vannak ennél jobbak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 11.

dorci993

2016. február 16.

Igazi gyönyörű türkizkék lesz tőle a víz:)) Nagyon finom az illata, a moszatkák jópofák benne, bár funkcióját én nem láttam :D Egy fél golyó bőven elég volt egy fürdésre, valószínűleg veszek még belőle nyáron:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 16.

További info az összetevőről a KM-blogon >>