Lush

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. június 19.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Ez a habfürdő annyira imádnivaló, hogy muszáj volt nagyobbra terveznünk, mint a többit – így több fürdésre is elegendő. Használd ezt, amikor szeretnél néhány órán át ábrándozva a fellegekben járni. Az égszínkék fürdővíz a rajta úszó fehér habfelhőkkel derűt varázsol életed egére. A pacsuli és a tömjén földes illatai gondoskodnak róla, hogy bármilyen magasra is szárnyalsz, sose szakadj el a valóság talajától."

Pajzs

2019. július 3.

Szuper fürdős élményt nyújt. Amikor morzsoltam a tömböt, fahéjillatú lett a kezem, a vízben inkább a pacsulit éreztem, de a fürdőszobát a tömjén illata lengte be, és nem csak fürdéskor, hanem utána is. Az egésznek olyan jóleső, földes összhatása volt. Mikor megszagoltam a boltban, kis templomok meg felásott kert jutott eszembe. A vizet kékre színezte. Rengeteg habot képzett, még arra is elég volt, hogy betakarózzam vele a kádban. A bőrömet puhította, nem szárított, már a vízben is olajos réteget hagyott a bőrömön, nem találtam szükségesnek, hogy bekenjem magam testápolóval fürdés után. Ennek hátránya, hogy nagyon csúszóssá teszi a kádat, kicsit többet kell foglalkozni a használata után a tisztítással, mint általában. Nekem négy alkalomra elég volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

Lorna

2016. szeptember 16.

Különleges illata van (nekem pont ettől bejön), nem édeskés, és nem olyan nagyon érezhetően tipikusan Lushos, lehet tényleg egy kicsit unisex, ahogy a többiek jellemezték. A kádvíz olyan lesz mintha a vihar előtti szürkéskék ég tükörképe nézne ránk vissza habfelhőkkel. Nekem eddig egyik kedvencem a Lushos fürdőhabok közül. Amikor a Lush egy éve? kb megszüntetett pár terméket és kihozott elég sok új dolgot, akkor ez egy kicsit visszafogottabb külsőt kapott, eddig sokkal erősebb kék és fehér volt, most pedig kicsit halványabb színe van. Oké, erre nem vennék mérget, lehet, hogy csak én kaptam kifakultat a csomagban. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

BlindedByLipstick

2016. március 26.

Az egész tömböt elhasználtam, nagyon sok hab keletkezett, és gumicukordelfinkék színű lett a víz. :D Nem szárította a bőrömet sem, nagyon puha lett, de az illata... A szobámban szerettem, a vízben már nem, nekem túl fűszeres, ha a család férfi tagjai is szeretnének habfürdőzni, nekik tökéletes lenne. Kellemes volt a fürdés, de csak 4*-ot tudok neki adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 26.

oszibarack

2016. január 13.

Ket furdesre hasznaltam el, de igy is boseges volt. Nagyon sok habot csinal, es gyonyoru kek vizet, tenyleg nagy elmeny! Nem szarit, finom az illata. Minden rendben van vele, es az ara is jo, az egyetlen ok, amiert nem veszem ujra, hogy meg nagyon sok habfurdoje van a Lushnak, amit ki szeretnek probalni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 13.

HexenDAB

2015. január 20.

Nagyon klassz habfürdő!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 20.

Nagyon klassz habfürdő!

HarleyQuinn

2014. augusztus 12.

Tavaly kaptam egy ilyet a szülinapomra.A felét használtam el egy fürdéshez.Nagyon-nagyon jó az illata,a kék víz teljesen meseszerűvé teszi a fürdőszobát,na és a hatalmas habtenger sem utolsó.Pár gyertya,halk zene,mogyorós csoki egy jó képregény és számomra teljes a relax élmény :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 12.

Laura19

2013. szeptember 21.

Nem szeretem az efféle habfürdőket, engem jobban csábítanak a hagyományos, flakonos változatok.
De a Lush termékeket megszerettem. Aranyosan, mókásan néznek ki és az illatuk is jó. Ennek különösen. Jó nagy habokat csinál, órákig elszórakoznék benne. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 21.

kzagrab

2013. augusztus 22.

nagyon jó illata van ahhw imádom<3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 22.

nagyon jó illata van ahhw imádom<3

agi.greendaygirl

2013. augusztus 12.

ez egy jó kis habfürdő, frissítő, de egyben lazító hatású, pont erre vágytam most. a felét használtam el. szép, nem túl intenzív égkék lett tőle a víz, az illata kissé fanyar, de egész jó, nem valami intenzív. A víz lágy lesz tőle, jó nagyok a habok, nem szárít, mintha kicsit puhább is lenne a bőröm, bár ez lehet, hogy az előtte használt planet spa fekete szappan hatása. Mindenesetre az egyik legolcsóbb lush habfürdő, és mégis nagyon jó. Nem valószínű, hogy újraveszem, de elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Lauryl Betaine
Illatanyagok: Cinnamomum Zeylanicum (Cinnamon) Leaf Oil, Amyl Cinnamal, Eugenol, Limonene, Parfum/Fragrance
Színezékek: CI 42090

Fahéjlevél olaj:  A fahéjolaj sűrű, színtelen olaj, melynek jellegzetes fanyar, csípős, édes illata van.
A fahéjnak többek között étvágyserkentő, emésztést javító hatása van. Elsősorban emésztési problémák, bélférgek, bőrbetegségek és szívelégtelenség esetén ajánlott. A fahéj a bőrre kenve gyulladásgyökkentő, gombaölő és antibakteriális és javítja a bőr vérellátását, keringés fokozó. Gyakran használt összetevő a narancsbőr elleni készítményekben. Érzékeny bőr esetén a fahéj bőrpírt okozhat

Bőrre kenve erőteljes csípő érzést tapasztalható, felmelegíti a bőrt és fokozza a vérellátást. A fahéj előnyös tulajdonságai mellett potenciális bőrriritáló, érzékeny bőrűeknek kerülendő összetevő.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.