Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Angel9377, Módosítva: 2015. május 13.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

A Bombardino forró koktélféleség, mely az olasz Alpokban kedvelt. Egy rész rum vagy brandy, egy rész tojáslikőr, no meg egy jókora adag tejszínhab a tetejére. A mi fürdőbombardinónknak olyan az illata, mint a citromos sajttortáé vagy a süteményeken levő sült, cukros-citromos tojáshabé. A kakaóvaj puhítja a bőrt, míg a szicíliai citromolaj és a fair trade vaníliakivonat – mely a világon az első fair trade illóolaj – édes, ínycsiklandó illatot kölcsönöz a fürdőnek.

v.szilvia789

2014. április 10.

Karácsony után vettem, féláron. Sokáig tartogattam, annyira jó illata volt a zacskóban, vaníliás sütemény a négyzeten. Aztán az örömöm hamar elszállt, mint ahogy ez a fürdőgolyó is a vízbe dobva. Írd és mondd, 5 mp alatt feloldódott, ilyet még nem tapasztaltam Lush fürdőgolyónál. Az illata pedig nagyon halványka volt, alig éreztem valamit belőle. A bőrt valóban nagyon jól puhítja, a kádban ülve tapasztalható a többiek által is említett csúszós érzés. Ha azt nézem, hogy teljes áron ezer forint felett van, az illatából viszont semmi sem köszön vissza, akkor nem éri meg. Féláron azt mondom elmegy, de van ennél jobb cuccuk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 10.

reka0901

2014. január 5.

Az illata nagyon tetszik, a bőrt táplálja, viszont nekem túl olajossá tette a vízet, nem volt jó érzés benne ücsörögni. Szárazabb bőrűeknek beválhat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 5.

zsannasko

2013. november 12.

Nekem nagyon tetszett. Finom, édes illata van, aki szereti a cukros illatokat annak tetszeni fog. Selymes lesz tőle a fürdővíz, de nyugi nem a "tiszta olaj maradt utána a kád" értelemben. Fürdés után puhább lett tőle a bőröm, érezhetően jót tett neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 12.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: arany csillám.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: csillámpor.

További info a LUSH oldalán.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: Tejmentes csokoládé cseppek