Lush

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. június 26.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

"Az élet kiszámíthatatlan, de a puskaporteának és a faszénnek köszönhetően mindig számíthatsz a kirobbanó frissesség élményére. Harapj szét egy tablettát és élvezd, ahogy a tengeri só, az ánizs, a feketebors és a fűszeres kóla íze végigszáguld a nyelveden."

Ár: 2000 Ft , Eladó: Maja77
Állapot: 2db hiányzik belőle, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postai úton
BlindedByLipstick

2019. szeptember 23.

Szerettem volna szeretni, mert nagyon jól tisztít, mókás a fekete hab, az íze sem zavart, de nagyon érzékennyé tette a fogaimat, főleg a felső metszőfogaimat. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

manianna

2019. szeptember 23.

Fehérítő hatását nem igazán észleltem, sőt jó sokat kell öblítenem, mire megszabadulok a fekete/ szürke színtől, de szeretek vele fogat mosni, nagyon jól megtisztítja a fogaimat és szuper sima lesz a felületük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Putrus

2019. február 7.

Egy fogmosás alkalmával csak egy felet használok, mert bőven elég. A fehérítő hatását tapasztaltam, a fogakat nagyon tisztán, simán hagyja használat után.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 7.

dinus85

2018. november 27.

Engem egyáltalán nem zavar a színe, az íze meg főleg nem. A fehérítő hatást még nem vettem észre, de ugyanolyan érzést hagy maga után, mint a "hagyományos" fogkrémek. Működik az elrágom és egyből habzani kezd dolog, így még az a megszokott momentum sem "hiányzik" a fogmosáskor. Most csak 4 pont, a fehérítő hatásról jelentkezem később.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

draculina

2018. október 6.

Mintát próbáltam csak. Nekem ezek a tabletták annyira habzanak hogy egyszerre csak egy felet használok el. Tényleg fehérít és szerintem jól tisztít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 6.

kakonyiflora

2018. július 1.

Ajándékba kaptam. Először fura volt az íze, amit nem igen szoktam meg azóta sem. Szépen fehérít, de én fogkrém mellett használom, önmagában nekem nem tölti be a fogtisztító szerepét. A színével és a tablettával semmi probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

vaudrey

2018. június 4.

Alkalmanként használom, ha olyan a hangulatom, de valóban fehérebb lesz a fogam tőle, viszont mindent befog maga a szén, ami benne van. Az íze valóban rettenetes, de a hatása kárpótol!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

linszu

2018. március 2.

Régóta szemeztem vele és gondoltam a természetes összetevők miatt kipróbálom. Egy ideig nagyon jól bírtam, de muszáj voltam a napi két fogmosásból csak egyszer használni, mert úgy éreztem érzékenyebbek lettek a fogaim. Tehát reggel ezt használtam, este pedig a szokásos sendodyne-met. Így tökéletes és nem tudom, mások hogy vannak vele, de picit mintha fehérítené a fogakat. Mindenképpen újraveszem.
Hátránya a színe, minden nap ki kell takarítani a mosdókagylót egy ilyen fogkrém mellett, de megéri. Az ízét is szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 2.

beautycare

2018. január 6.

Csak a mintát próbáltam ebből, de nálam pozitív csalódás volt. Nem vagyok egy nagy Lush fan, de nálam jól fehérítette a fogakat és mérföldekkel tisztábbnak éreztem a fogaimat. Szerintem nagyon jól ápol és abszolút nem vészes a tabi elrágása sem, az íz is szokás kérdése, belehalni biztosan senki nem fog ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

Hatshepsut

2017. október 25.

Az íze borzalmas, de a hatása szuper. Finoman fehéríti a fogakat, csodát ne várjunk tőle, de egy jó kis fogtisztító. Alapos, csak a használata körülményes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Hidratálók: Sorbitol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), tisztító, hajkondícionáló hatású összetevő, és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát.

Sorbitol h 1 1

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Nem szabványos INCI név. Jelentése: porított gunpowder tea. A gunpowder tea egy kínai zöld tea fajta, melyet Kína Zhejiang tartományában állítanak elő. A tea minden egyes levelét kis golyóvá gyúrják össze és az angol neve onnan származik, hogy a tea így hasonlít a puskaporra.

Közönséges paprika. A csípős paprika a kozmetikai iparban erősítőszerként használatos. Keringésfokozó hatóanyagának, magas vitamintartalmának köszönhetően alkalmas sápadt, laza, aknés bőr ápolására, masszázskrémekben cellulit, stria kezelésére. A paprika kivonat irritáló hatású, erős kipirosodást okozhat, így érzékeny bőrrel kerülendő.