Lush

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. június 26.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

"Az élet kiszámíthatatlan, de a puskaporteának és a faszénnek köszönhetően mindig számíthatsz a kirobbanó frissesség élményére. Harapj szét egy tablettát és élvezd, ahogy a tengeri só, az ánizs, a feketebors és a fűszeres kóla íze végigszáguld a nyelveden."

emeseee6

2020. szeptember 1.

Nekem bejön,feldobta a 27éves fogmosás rutint :D És tisztábbnak is érzem a fogaimat,mint a sima fogkrém után. Viszont mivel annyira nem fehérít,mint a fogkrémem,kb minden 3-4. alkalommal használom ezt. Nekem még az íze is bejön :D Tök fura ,de szerintem jó,cola és vmi sós mellékíze is van.
Nem egy világmegváltás ,de ezentúl mindig fogok itthon tartani,vagy ezt vagy vmelyik testvérét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

ReiShiltenphie

2020. augusztus 26.

Az Alleban vettem, mert agyon dicsérte az eladó csajszi, meg amúgy is izgatta már a fantáziám, hogy milyen lehet, csak kár, hogy nem tette hozzá, hogy undorító az íze. Én felezni szoktam mert nagyon habzik, ez amúgy szuper szerintem mert így tovább elég. Nem vettem észre, hogy a fogaim fehérebbek lettek volna tőle, de hát nem is gondoltam volna, hogy tényleg fehérebb lesz tőle. Szerintem picit jobban tisztít, mármint tisztábbnak érzem a fogaimat ha ezzel mosom meg őket, szinte már csak ezt használom. Az összetevői miatt vettem meg, mint bármi mást is a Lushban, én nagyon megvagyok elégedve vele, csak az íze ne lenne olyan amilyen. Emiatt adok csak 4 csillagot rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Sziporka88

2020. április 1.

Nagyon bírom ezt a tablettát. Colás az íze, jól habzik. Vegán. Szépen tisztítja a fogakat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 1.

Beiggi

2020. március 24.

Ki szerettem volna próbálni mert sok helyen láttam már, így most rávettem magam. Az üzletbe nagyon rendesek voltak (Allee) és ajándékba kaptam sima mentolos változatot is, a kettő közül nekem a Boom jött be jobban. Először nagyon fura volt, főleg az állaga miatt szétrágáskor de aztán megszoktam. Nagyon tetszik az íze, illetve az, hogy fogmosás után nem kell sokat várnom mint a hagyományos mentolos fogkrémeknél, hogy reggelizzek vagy igyak egy teát, ugyanis ezzel normálisan lehet érezni az ízeket. Fehérítő hatását nem tudom sem alátámasztani sem cáfolni, nagyjából lehetetlennek érzem kitalálni napról napra, hogy most változott-e a fogam színe. 4 csillag, mert csak annyira jött be, hogy reggel használjam, az esti mosáshoz megmaradtam a fogkrémnél.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 24.

fdorottya

2020. március 2.

Nagyon szeretem a Lush fogtabbletáti, de ez nem jött most össze. Nekem valahogy ez a tabletta nem jön át. Fehérítő hatást nem vettem észre rajta.Az íze sem tetszik. Maradok a sima mentolos változatnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 2.

domanybeatrix

2020. március 2.

Fura a viszonyom ezzel a tablettával...
Én nem vettem észre a fehérítő hatást, viszont a barátom, aki sokat cigizik és kávézik, azt mondta, ő látja a saját fogain a hatást.
Először tök jól el voltam vele, de egy idő után félretettem, mert zavart az édeskés íze, néha még hányingerem is lett... Viszont mivel fogyóban volt, spórolnom kellett vele, így kettéharapva használtam, úgy meg semmi bajom nem volt az ízével. :D Azt én is észrevettem, hogy mintha érzékennyé tenné a fogaimat, de aztán ez elmúlt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 2.

Fura a viszonyom ezzel a tablettával...

ninahf

2020. február 20.

Jópár hónapja használgattam, szépen fehérített is, bár csak heti párszor használtam, aztán végül félretettem mert nem bírtam elviselni az ízét.
Most pedig a terhesség legrosszabb 'mindentől is' rosszullevős időszakában elővettem és imádom.. :D
Úgyhogy végülis teszi a dolgát, heti 2-3x használom, nem mondom hogy csodaszer, d3 egy próbát megér ha valaki bírja az ízét

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 20.

Viva777

2020. január 25.

Must have! nalam. A cigi és a kávé foltokat szépen távolítja a fogakrol. Egy héten kb kétszer használom. Úgy tudom nem szabad mindennap használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

BlindedByLipstick

2019. szeptember 23.

Szerettem volna szeretni, mert nagyon jól tisztít, mókás a fekete hab, az íze sem zavart, de nagyon érzékennyé tette a fogaimat, főleg a felső metszőfogaimat. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

manianna

2019. szeptember 23.

Fehérítő hatását nem igazán észleltem, sőt jó sokat kell öblítenem, mire megszabadulok a fekete/ szürke színtől, de szeretek vele fogat mosni, nagyon jól megtisztítja a fogaimat és szuper sima lesz a felületük.

Hidratálók: Sorbitol

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), tisztító, hajkondícionáló hatású összetevő, és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát.

Sorbitol h 1 1

Kaolin 0 0

Nem szabványos INCI név. Jelentése: porított gunpowder tea. A gunpowder tea egy kínai zöld tea fajta, melyet Kína Zhejiang tartományában állítanak elő. A tea minden egyes levelét kis golyóvá gyúrják össze és az angol neve onnan származik, hogy a tea így hasonlít a puskaporra.

Közönséges paprika. A csípős paprika a kozmetikai iparban erősítőszerként használatos. Keringésfokozó hatóanyagának, magas vitamintartalmának köszönhetően alkalmas sápadt, laza, aknés bőr ápolására, masszázskrémekben cellulit, stria kezelésére. A paprika kivonat irritáló hatású, erős kipirosodást okozhat, így érzékeny bőrrel kerülendő.