Lush

Ár:   2150 Ft és 4290 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 g és 250 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Blame, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 7.

Ár:   2150 Ft és 4290 Ft
Kiszerelés:   100 g és 250 g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Tengervizet tartalmaz, melyet a Külső-Hebridáknál merízenek - kis hajóval kimennek oda, ahol a legtisztább a tenger. Vízinövényeket,  lágyító hatású aloét, fiatalító rozmaringot, forrásvizet is tartalmaz.

Nena

2015. június 28.

Tavasszal még csak a fürdőszobámnak volt állandó lakója, de a nyáron már a táskámba is beköltözött. :)
Itthon arctisztítás után, krémezés előtt szoktam használni. Hűsít, frissít és azt tapasztaltam, hogy a fényesedésre hajlamos bőrömet kicsit kordában is tartja. (itt jegyezném meg, hogy az első összetevő az én példányaim és a honlapjuk alapján sem sima víz, hanem forrás- és tengervíz - ha ez valakinek számít :)).
A táskámba a kisebb flakont szoktam bedobni és főleg a nagy melegben istenien felfrissít! Szerencsére nekem eddig egy pumpa sem volt hibás, szépen porlasztanak és így a sminkemet sem szedi le. :)
Én azt szoktam csinálni, hogy a nagy kiszerelést veszem meg és áttöltögetem a kisebb flakonba, így gazdaságosabb. Ja és napi sokszori használat mellett sem fogy gyorsan.
Tény, hogy a Lush-os termékek sokszor túlárazottak és főleg a tonikoknál (Eau Roma water <3) valóban jogosak azok a megjegyzések, hogy otthon is elkészíthetőek, de ennek ellenére imádom ezt és nem tervezem lecserélni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 28.

ebria

2014. június 18.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de nem igazán jött be... A parabénes tartósítás felett még talán szemet tudnék hunyni, de szerintem a pumpája teljesen alkalmatlan arra amire szánták. Egyáltalán nem porlaszt, csak köpköd. Napközben, sminkre nem tudom fújni mert lemossa... de ha csak simán használnám ,,üres" arcbőrre, akkor is jut bőven a szemembe, ami kontaklencsével eléggé kellemetlen. Megpróbálom majd áttölteni egy jobban porlasztó üvegbe...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 18.

Petronella

2013. január 3.

Praktikus a pumpás csomagolás, a nagy kiszerelést itthon, a kicsit utazáskor szeretem használni. Nekem nem kifejezetten száraz a bőröm, inkább kombinált, de remekül működik rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 3.

CocoSunrise

2012. október 3.

Használtam ilyet pár éve, jól felfrissítette a bőröm... szebb volt tőle valamivel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 3.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel

Methylparaben i I ta I par 0 0