Lush

Ár:   9490 Ft és 17 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 16.

Ár:   9490 Ft és 17 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online

Ez az összetett és jellegzetes illat a légiesen könnyű, gyümölcsös "Inhale" és az elnehezítő, földies "Exhale" házassága, együttesen rejtelmes, olyan füstös illatra emlékeztető parfümöt alakít ki, melyet a füstölők inspiráltak. A fényt és a sötétséget állítja szembe, minden viselőjén más és más aromával.

aliz1105

2019. július 3.

Nekem már a neve is nagyon tetszik. Megvenni még nem mertem, mivel iszonyat füstös illata van az első fél órában , konkrétan mint ha vmi aromás fát egetnének. Viszont van benne valami fantasztikusan jó, imádni való friss levegő illat. Pont ahogy a leírás állítja. Érdekes nem? Füst és friss levegő. Az biztos hogy az egyik legérdekesebb illat amit valaha kipróbáltam.
Update
Már egy fél üvegcsével el is fogyasztottam.
Rajtam a boróka a legdominánsabb, aminek nagyon örülök,ez adja az illat légiességét.
Az hogy az illat maga a Breath of God nevét kapta egyszerűen fantasztikus. Ennél találób nevet nem kapthatott volna.
Mivel ez nem egy uniszex illat. Inkább nem nélküli. Akit körbe ölel ez az illat jóval feljebb van mint nő vagy férfi.
Valaki aki csodálatra méltó. A szárnyai alá vesz.
És mindíg szeretni fog. Köszönet érte a Lushnak. ❤️❤️❤️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

Update
Már egy fél üvegcsével el is fogyasztottam.
Valaki aki csodálatra méltó. A szárnyai alá vesz.
És mindíg szeretni fog. Köszönet érte a Lushnak. ❤️❤️❤️

bettina.tarin

2018. október 12.

Tényleg van benne valami légies és könnyed, de az elején inkább füstös, és úgy egy óra múlva lesz légies, szerintem uniszex illat de őszintén szólva nem tudom senkin se elképzelni, annyira különleges és inkább ilyen természet-illatú.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.