Lush

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: fodornoncsi, Módosítva: 2019. április 24.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Fidget spinner formájú habfürdő grapefruit, citrom és lime olajjal.

Lolatapsi

2018. január 26.

Vicces es otletes darab. De ennyi. Illata a szokasos finom Lush illat, de nagyon nehezen olvad a folyo viz alatt illetve nehezen is morzsolhato. A vizet minimalisan szinezi. Ahogyan a tobbi ugy ez is szaritotta a borom. Nekem nem ujravevos, csak a forma miatt hoztam haza kiprobalni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 26.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A grépfút olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, frissítő, pezsdítő, bőrkondícionáló hatású hatású összetevő.