Best of Beauty 2019

Lush

Ár:   3490 Ft és 6590 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   100 g és 225 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kattja, Módosítva: 2017. december 30.

Ár:   3490 Ft és 6590 Ft
Kiszerelés:   100 g és 225 g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

"Pattintsd le a tetejét, és zuhanyozz, ha elhiszed, hogy a Fizz felvidít, a fürdőszoba lesz a játszótered! Nemsokrára meglátod, hogy a friss grépfút, a brazil narancs és a lime felébresztik az agyad! Reggeli, tele bio jojobaolajjal és kalahári dinnyeolajjal. Az üdítő brazil narancsolaj és a rózsaszín grépfrútolaj segít pattogósan kezdeni a reggelt. "

trixyyhprincess

2019. január 7.

Csodaszer, nem lehet rá rosszat
mondani. Simán leveri a testápolókat, azonnal hidratál, és sokáig érezni az illatát a bőrön, ami nagyon kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 7.

Csodaszer, nem lehet rá rosszat

narancsfavirág

2018. július 22.

Már régóta nézegettem a ezeket a testkondícionálókat, de mindegyikben volt kakaóvaj, amit nem igazán bír a bőröm. Aztán megláttam, hogy ebben nincs, és az illata is nagyon tetszett, úgyhogy megvettem a kisebb kiszerelést. Nem szoktam minden nap használni, de nagyon jól tud jönni, ha hosszabb időre kihagyom a testápolózást (sajnos sokszor előfordul), ilyenkor szinte alig öblítek le valamiit magamról. Vagy akkor is, ha gyorsan öltözködni kell utána, mert nem hagy nekem maga után zsíros, tapadós érzést. Remélem még lesz hasonló kozmetikuma a Lushnak a jövőben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Nem szabvänyos INCI név. Jelentése: Színezék.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.