Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Guttmann Natasa, Módosítva: 2015. május 13.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

necra

2013. augusztus 30.

Túl kemény. Nem olvad rendesen. Semmit sem csinál

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

Túl kemény. Nem olvad rendesen. Semmit sem csinál

Petronella

2013. január 3.

Csillog, bajusz alakú és többször használható... kell ennél több? Odáig vagyok érte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 3.

csipcsiripp

2012. november 8.

Nagyon erős és emiatt kellemetlen szaga van, és kicsit viszkettem is tőle (ahogy eddig az összes Lush fürdőkészítménytől), pedig direkt nem sokáig tartottam a víz alá...most ott áll a maradék a szekrényben, kidobni nem akartam, de nem tudom rávenni magam, hogy újra használjam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 8.

Közönséges kakukkfű. A kozmetikumokban levelének, virágának a kivonatát és olaját is felhasználják. A CosIng a kakukkfű különböző származékait maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), tonizáló, bőr javító összetevőnek kategorizálja. Paula Begoun szerint bár a kakukkfűnek antioxidáns tulajdonsága van, a benne található illatanyagok bőrirritálóak lehetnek, más antioxidánsokkal együtt és kis mennyiségeben azonban nem jelent problémát.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: csillámpor.

További info a LUSH oldalán.