Best of Beauty 2019

Lush

Ár:   3790 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Judittttt, Módosítva: 2018. október 10.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Limitált kiadás

"Pucér és jótékony: a két kedvenc tulajdonságunk. A pompás, fenntartható forrásból származó vajak pont úgy hidratálnak, ahogy elképzelted. A fair trade kolumbiai kakaóvajat a Communidad de Paz de San José de Apartadó nevű szövetkezettől szerezzük be. A friss aloegél és a moringa enyhíti a nyári napsütéstől vagy a téli zimankótól sajgó bőr fájdalmát. Ha ezt a pucér testápolót választod, a világ minden táján tevékenykedő szövetkezeteket és gazdálkodó közösségeket támogatsz - a bevétel 100%-át (az ÁFA levonása után) jótékony célra fordítjuk. A vanília édes illata még soha nem volt ilyen finom; a muskátli, a rózsafa és az ylang ylang vidám, virágos aromája megtelepszik a bőrödön."

Judittttt

2018. október 26.

Ajándékba kaptam a Lushban egy vásárlásom mellé, és nekem nagyon bejött. Sose használtam még ilyen kemény testápolót. Isteni az illata, és tetszenek a szép összetevők, meg ohgy tényleg valami masszív dologgal áőolom a bőrömet, nem csak látszatmegoldás, és igen, a csomagolásmentesség is szuper. Fürdés után a nedves bőrömbe masszírozom úgy, hogy a tömböt kenem végig, végül óvatosan törölközöm. Nkeem bejött, szépen hidratálja a bőrömet, isteni illat, nem tocsogok a szírban utána, de azért hagy egy réteget, így csak estére ajnálom. Hűvös estéken körülölel az illata :) Én a saját példányomban semmilyen darabot nem véltem felfedezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.

Eszter a panda

2018. október 24.

Nem ismerem a tégelyes verziót. Alapvetően nem egy rossz testvaj ez, de van nehány fenntartásom vele. Az egyik, hogy habár egy elég tömény termékeől beszélünk, ami egy nehezen beszívódó zsíros réteget képez a bőrön (ezért is szigorúan csak lefekvés előtt használom), valahogy másnapra mégsincs az a húú de szuper hidratált bőr érzésem. A másik gondom vele, hogy ilyen kis kemény darabkák vannak benne. Én nem tudom, hogy ez tudatosan került-e bele, vagy az egyik összetevő nem olvadt el a készítés közben, de én nem tudok mit kezdeni velük. Zavar használat közben és potyog is.
A pozitívumok, mert azok is vannak: a filozófia és a csomagolásmentessék szuper! Nagyon szimpatikus. Az illata is nagyon jó, imádom! Összességében szeretem a szilárd kozmetikumokat, többek közt azért is, mert gond nélkül fel leget vinni a repülőre. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.