Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2015. május 13.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Jázmin- és ylang-ylang illatú habok. Tökéletes arra, hogy lecsitítsd gondolataidat egy mozgalmas nap után és felkészülj a nyugodt éjszakai alvásra. Van még benne egy kis porított ír moszat is, hogy a bőrödet bársonyossá, a fürdővizet pedig selymessé tegye. Vegán

wildrose

2018. július 13.

Kellemes, nyugtató, ellazító illat, a vizet csak enyhén színezi meg, jól habzik és nem szárít. Három alkalomra elég volt egy darab.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 13.

Lillcsike

2013. július 14.

Finom illatú volt, jól habzott, nagyon jó összebújós fürdésekhez :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.

Finom illatú volt, jól habzott, nagyon jó összebújós fürdésekhez :)

Ágibaba1982

2013. június 11.

Mikulásra kaptam, és imádtam!:) A tökéletes esti program a Lush fürdőzés!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 11.

Mikulásra kaptam, és imádtam!:) A tökéletes esti program a Lush fürdőzés!

Nienor

2013. június 4.

A bőrömnek jót tesz, hidratál, de az illatát nem sikerült megszeretnem sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 4.

A bőrömnek jót tesz, hidratál, de az illatát nem sikerült megszeretnem sajnos.

Wish

2013. április 10.

Finom illatú habfürdő, szerettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

Finom illatú habfürdő, szerettem :)

jns.melinda

2012. december 28.

Ajándékba kaptam, magamtól sajnálnám rá a pénzt. Finom volt, jó illatú, nagy habbal, többször is elég (4x).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 28.

judit.nemes1028

2012. március 16.

ez engem tényleg ellazít:) egyik kedvenc a karácsonyiak közül. mindig betankolok belőle:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 16.

kiskozmi

2012. február 22.

Kellemes az illata,tökéletesen ellazított fürdés közben.Én sem mondanám egy különleges darabnak,de semmi baj nincs vele.3 alkalomra elég volt,szuperül habzik és nem szárította a bőrömet sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 22.

horzso

2012. január 14.

Egyszer megvettem, semmi különleges, kellemes illat, de ennyi. Többször nem használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. január 14.

Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Lauryl Betaine, Cocamide DEA
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Cananga Odorata (Ylang Ylang) Oil, Linalool, Limonene, Hydroxycitronellal
Színezékek: Gardenia Jasminoides Fruit Extract, CI 60725, CI 42090, CI 45350

Szintetikus színező anyag. (Lila)