Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mankaa, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolás

A Lush 2011-es karácsonyi habfürdője.

Wish

2013. április 10.

A kedvenc Lush habfürdőm volt! Nagyon finom az illata, igazi karácsonyos, kár, hogy csak olyankor kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

Szütyő Beauty blog

2012. május 13.

Ajándék volt, nagyon finom az illata, nem szárítja a bőröm, szeretem ezeket a termékeket. Kár hogy csak karácsonyi limitált kiadásban vásárolható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 13.

Ophelia

2012. április 19.

Életem első Lush terméke volt, bár valószínűleg egy régebbi verzió. Előtte csak "hagyományos" habfürdőket használtam, úgyhogy nagy unikum volt ez közöttük. Erősen megszínezte a vizet, érdekes volt, az illata pedig nagyszerű, kétségkívül karácsonyi. Sajnos drága buli lenne mindig ilyesmikkel pancsolni, de ha mégis megteszem, alig tudom rávenni magam, hogy kimásszak a kádból.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 19.

kiskozmi

2012. február 4.

Mennyei fahéjas-narancsos illat lengett körbe még fürdés után is,és a fahéjnak köszönhetően még sokáig kellemes melegséget éreztem.Két részletben használtam el,így is nagy habja lett,ami végig meg is maradt.Az egyik kedvencem ,hideg téli estéken kötelező! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 4.

mankaa

2012. január 5.

Nagy Lush-rajongó vagyok, valahogy mindig beugrok a marketingnek... és most, hogy 50%-kal olcsóbbak voltak a karácsonyi termékek, kipróbáltam néhány számomra új terméküket.

Szemre, színre, illatra először tetszett, igazi giccses karácsonyi termék. 1 kádnyi nagy habot adott, bőven elég lett volna 2 alkalomra is. Az illata viszont közel sem volt annyira összetett, mint ahogy ígérték, én csak a nagyon domináns fahéjat éreztem.

Hogy: "gyógyít, melegít, oldja a stresszt és megnyugttja az érzékeket" - nos, ezt nem éreztem, de lehet, hogy csak nagyon koncentráltam a tesztelésre:)

Mindenesetre féláron 1x megérte, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 5.

Mindenesetre féláron 1x megérte, de nem veszem újra.

Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Lauryl Betaine, Cocamide DEA, Citrus Aurantifolia (Lime) Oil
Illatanyagok: Pogostemon Cablin (Patchouli) Oil, Citrus Aurantifolia (Lime) Oil, Benzoin Extract, Cinnamomum Cassia (Cinnamon) Leaf Oil, Cinnamal, Coumarin, Eugenol, Limonene, Linalool, Parfum / Fragrance
Színezékek: CI 14700

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A fahéjolaj szabályozó, vérkeringést serkentő, fertőtlenítő, gombásodásgátló, vértisztító és emésztést segítő hatású. Hivatalos CosIng besorolása szerint illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a fahéj a kozmetikumokban potenciális bőrirritáló.

Színező anyag. (Piros)