Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mankaa, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Testet-lelket melengető naranccsal és fahéjjal készült, és még a "tűz pattogásáról" is gondoskodtak, csak csendben figyeld a fürdővized.

Mentacska

2015. augusztus 4.

Az illata teljesen el van találva szerintem,nagyon tartós, viszont ezenkívül semmi pluszt nem kapunk a fürdőzéshez. A bőrömet sem puhította. Ha olcsóbb lenne, beérném ennyivel is, de így le kell hogy pontozzam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 4.

agi.greendaygirl

2014. december 30.

nekem valahogy a legtöbb lush termék csak egyszerűen lush illatú. szinte sosem érzem olyannak, mint a leírás :D Ez is ilyen :D De amúgy jó illata van, mókás a pattogó cukorka, a víz sárga lesz tőle. Talán egy picit szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 30.

aranyhalacska

2014. április 22.

Ez az a Lush termék ami az abszolút semmi kategória nekem...Teljes áron vettem, meg is bántam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 22.

katacita

2014. február 13.

Nekem nagyon tetszik, igazi karácsonyos-fahéjas-picitnarancsos illata van, jól érezhetően. Aztán még pattognak is a kis robbanóscukorkák benne, ez nagyon vicces, bár csak a hangját hallom, érezni nem érzem. Jó kis fürdőgolyó, nálam a kádat se fogta meg egyáltalán. Tény, hogy a víz színe nem valami glamúros tőle, de az illat kárpótol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 13.

Hoagirl

2014. január 4.

Nagy Lush rajongó lettem az eltelt egy év alatt, de ez a termék borzalmas. Még jó hogy féláron vettem a most zajló kiárusítás miatt, mert különben tényleg fognám a fejem.... Az illata nagyon fincsi, de egy kád vízben teljesen elvész, a bőrömet különösebben nem ápolja (igaz legalább nem is szárítja), és hát a színe az valami förtelmes... Kb. mintha egy kádnyi pisiben csücsültem volna. A kádat pedig úgy megfogta, mintha egy kiló kurkumát kevertem volna a vízhez, minek folyományaként -nem hazudok- 20 percet sikamikáltam fürdés után. Ráadásul nekem a bőrömet is elszínezte, szegény anyukám majdnem frászt kapott mikor kiballagtam a fürdőből, mert rendesen besárgított a cucc. Szerintem nem veszem újra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 4.

vivuss87

2013. november 18.

Ez egy nagy nulla szerintem... az illata: semmi extra, a vizet undorító színűvé színezi, csomagban vettem, de tuti nem venném újra még egyszer. Nagy Lush fan vagyok, de ez????

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 18.

zsannasko

2013. november 12.

Az illata nagyon kellemes, a bőrömnek jót tett, puhította. A pattogós cukor benne pedig tényleg emlékeztet a tűzre (jó persze, csak távolról...). De illat, élmény és puhaság, ez kell egy nyugodt, pihentető fürdőhöz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 12.

Petronella

2013. január 3.

Annyira szeretem használni, mindig feldob!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 3.

Annyira szeretem használni, mindig feldob!

wishes

2013. január 2.

Az illata fincsi, de annyira illúzióromboló, hogy semmi habja, pedig a boltban tisztán emlékszem, hogy habfürdő volt kiírva fölé :( No mindegy. Valószínű nem lesz újravéve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

k.boglarka

2012. július 2.

Illata jó, de semmi extra. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

Illata jó, de semmi extra. :)

Nem szabványos INCI név. Jelentése pattogós/szénsavas cukorka.

A fahéjolaj szabályozó, vérkeringést serkentő, fertőtlenítő, gombásodásgátló, vértisztító és emésztést segítő hatású. Hivatalos CosIng besorolása szerint illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a fahéj a kozmetikumokban potenciális bőrirritáló.

Színező anyag. (Piros)