Lush

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fodornoncsi, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. június 8.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Ha egy fergeteges fürdés minden álmod, a Cream Egg tökéletes választás. Ahogy folyó víz alatt a kádba morzsolod a mentolos csokival illatosított habfürdőt, a fair trade bio kakaóvaj és sheavaj elolvad, ellenállhatatlanul lágyító, édes lagúnává változtatva a fürdővizet. A fodormenta tonizálja a bőrt és felfrissíti az elmét, hogy újra olyan egészséges lehess, mint egy tojás. Ha szomorú vagy, morzsold a kádba ezt a pöttyös tojást és dőlj hátra a neonszínű fürdővízben."

Candush

2018. május 23.

Jó nagy habokat képez, az illata megtölti a fürdőszobát. Élénk, vibráló színei vannak - nekem a kék+pink verzió van - frissít, feltölt és energizál. Én az édes illatok szerelmese vagyok, és még így is élveztem a fürdést vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Laureth-4
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Lauryl Betaine, Laureth-4
Illatanyagok: Limonene, Parfum/Fragrance
Színezékek: Yellow 10 Lake / CI 47005, CI 42090, Red 28 / CI 45410, CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, Orange 4 / CI 15510

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Barnás sárga.

Színező anyag. (Piros)