Lush

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   45g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. június 19.

Kiszerelés:   45g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

"Hátborzongatóan jéghideg lehelet dupla adag mentával. Az almasav lágyan gyümölcsös íze csiklandozza a nyelved és elnyújtja a csípős borsmentaolaj hatását. Nem felrázva, nem keverve: tisztán jéghideg felfrissülés. Miután alaposan fogat mostál a Lush egyik fogtablettájával vagy fogporával, dobj be egy szilárd szájfrissítőt egy korty vízzel, és kezdődhet a pezsgés. Mielőtt kiköpnéd, öblögess! (Ha úgy kényelmesebb, öblögetés előtt fel is oldhatod a tablettát egy kis vízben.) Akármerre jársz, bárhol és bármikor használhatod, ha egy kis szájrissítésre vágysz."

ahalasz

2020. október 15.

Nyilván nem ad olyan hatást, mint egy szájvíz, de én egészen elégedett vagyok vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 15.

petra9229

2019. december 6.

Vonzott a kis tabletták koncepciója, látványra is érdekesebbek és persze praktikusabbak, mint a szájvizek a nagy műanyag flakonokban. Első alkalommal egy egész tablettát használtam, de rájöttem, hogy nekem egyszerre elég a fele is, valóban nagyon mentolos, így egészen sokáig nem fogyott el. (A szájvizek esetében mindig úgy látom, hogy elég hamar cserélgetjük őket.)
Ha valaki kíváncsi arra, hogy milyen az íze: a Septofort torokfertőtlenítő tablettát juttatta eszembe. Mindig fogmosás után használtam, én is rágtam, aztán öblítettem. Ha lenne a közelemben Lush üzlet, és nem internetről kellene rendelni, akkor valószínűleg újravenném. Nem igazán tudok róla semmi negatívumot mondani, pont olyan volt, amilyenre számítottam, szerettem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

kimolnar955

2019. június 4.

Nekem kicsit tömény volt, de ez lehet jó is, mert ugye kell a töménysége ahhoz, hogy " Jó munkát végezzen"
de lehet rossz is, mert jól fel kell higítani , hogy lehessen használni. A higítás nem ment a minősége rovására. így összességében 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 4.

annabanana

2018. június 27.

Számomra annyira mentolos és erős, hogy az elején túl tömény is, szóval számomra ez igazán friss érzést biztosít. Először elrágcsálom, azután egy korty vízzel öblítek. Szerintem zseniális, egyre jobban szeretem a szilárd formátumú termékeket a folyékonyakkal szemben, nem csak repüléshez, de sátorozáshoz is. A Lush pici tégelyeiben, amikben a mintát adják magammal viszek 5-7 szemet a buliba, mert alig foglal helyet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

Kremcica

2018. február 3.

Sajnos a Lush szájtabletta vonala nem jött be. Ezt most már a harmadik termék után elmondhatom. Akár egy pici langyos vízben feloldom akár szájban elrágom nem érzem a nagy frissességet. Ha rágom akkor elég kellemetlen mikor a fogamra tapad, ha feloldom akkor kis vízzel is kevés a hatása. Akkor lehet jó mikor utazik az ember és a folyékony piperét nem tudja elvinni. Azt pedig pláne nem értem mi szükség van a zöld csillámporra, feloldva látszik hogy maga a tabletta fehér színű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

RitaL

2018. január 24.

Nagyon hasznos terméknek tartom, és mindig tartok magamnál belőle. Amikor az ember édességet eszik, és a nyelve olyan "nem tiszta" érzésű, akkor ennek a tablettának a használata, a csomagolásra írt utasítást követve, nagyon sokat segít. Meg amúgy is, napközben, egy kis felfrissülés, vagy fűszeres kaja után, ilyesmi. Kicsi vízzel kell szétrágni és egy kicsit öblögetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 24.

barbiii_sz

2017. október 29.

Mivel nem volt előzetes tapasztalatom, ezért a leírásra hagyatkoztam és azt vártam, amit leír. Használtam már korábban olyan szájvizet, ami annyira mentolos volt, hogy konkrétan lezsibbadt a szám, ezért a leírtak alapján valami hasonlóra számítottam, de legalább olyan élményre, mint egy mentolos rágónál. Azt hittem, hogy a pici kis tabletta hamar elpezseg a számban, de ez még sem olyan gyors folyamat. Inkább bizsereg, mint pezseg, s teljesen soha nem is pezsgett el (vagy én nem akartam túl sokáig várni). Az ízében leginkább a borsmentát szoktam érezni, de egyáltalán nem túl erős, nem túl mentolos, nem túl csípős és nem is jéghideg, valamiért a "nagyon jéghideg lehelet" nálam elmarad. Ettől függetlenül a dolgát teszi, a kis kiszerelés praktikusabb, mert könnyen utaztatható. De én jobban szeretem az enyhe helyett az erőteljes mentolos hatást

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

Lushlife

2017. augusztus 26.

Megláttam és megvettem, hogy kipróbálom mivel nem is láttam még ilyet tényleg egy sminktáskában is elfér szóval a mérete praktikus de egyeltalán nemtud többet mint egy általános szájvíz nekem ez nagyon nem jött be egy próbát megért de biztos nem fogom újra venni teljesen jó a sima drogériás szájvíz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

mafalda

2017. augusztus 5.

Az UGAI társához képest egyedül a mentolosabb illat/íz, ami jobb egy fokkal, de vízben oldva semmi hatása és összerágva szintén beleragad a fogak közé így újra kell kezdeni a fogmosást...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

nyufi

2017. június 10.

ennél praktikusabb dolgot már régen láttam szájápolás ügyben

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

ennél praktikusabb dolgot már régen láttam szájápolás ügyben

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Xylitol