Lush

Ár:   2690 Ft és 4590 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   70 g és 150 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: babyface, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. június 19.

Ár:   2690 Ft és 4590 Ft
Kiszerelés:   70 g és 150 g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Szappanok

A Lush feltalálói egy kedvelt édesség, az ínycsiklandó összetevőkkel teli epres pillecukor stílusában alkották meg ezt a csodás, könnyű, selymes és bohókás borotvahabot, mely a test bármely részét segít simává varázsolni.

Vegetáriánusok is használhatják.

Wee

2019. március 27.

Párommal közösen használatuk a Prince borotva krémet, és kértem egy pici mintát ebből hogy kipróbáljuk.
Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz: beleragad a borotvába, nehéz kiszedni, furán ragad a zuhanyzó tálcára. Nehéz kenni mert vaj (várható volt de keményebb mint vártam) a nagy része a lefolyóban kötött ki emiatt.
Síkos réteget hagy ami segít, így jobban siklik a borotva.
De nekem és a páromnak is kiszarította a bőrünket. Nekem a hónaljam neki az arcát.

Nem praktikus, drága, és nem is véd vagy hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 27.

Síkos réteget hagy ami segít, így jobban siklik a borotva.

Nem praktikus, drága, és nem is véd vagy hidratál.

szabobeka

2018. szeptember 4.

Páromtól kaptam névnapomra ezt a borotvaszappant. Már régen kinéztem magamank, nagyon ki szerettem volna próbálni, mert nekem örökös probléma a borotválkozás. Mikor megkaptam, egyből ki is próbáltam, és hááát...nem az, amire számítottam. Nem habzik, és darabos, ez a két negatívuma. A pozitív oldala viszont az, hogy tényleg puhítja a bőrt és számomra iszonyatosan finom az illata.☺️ Összességében jó termék, csak kicsit kevesebbet tud, mint hittem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Black Fairy

2017. augusztus 29.

Mintám volt, két teljes borotválkozásra - és egy dupla kar borotválkozásra - volt elég...
Nem habzik...igen, felkészített rá az eladó...
Gyakran kell öblíteni a borotvát, mert beleragad...igen erre is felkészített, egyébként ott van az oldalon is...
Nagyon szépen puhítja a bőrt, a borotválkozás igazán egyszerű lesz tőle, hidratál, nekem tökéletesen bevált, egyedül az illatát nem kedvelem annyira - olyan virágos.

Egyébként szörnyen allergiás vagyok az eperre, és ki is ütötte rendesen a bőrömet ez a termék - a borotvával - szóval nem fogom megvenni a teljes kiszerelést, de azoknak, akiknek nincs ilyen gondjuk, nyugodt szívvel javaslom, nekem nagyon bevált...(Az eper a kedvenc gyümölcsöm, ezért vettem meg...és igen, tisztában voltam vele, hogy allergiás vagyok rá, és nagyjából ilyesmi reakcióra számítottam a bőrömtől is, de muszáj volt kipróbálnom. xD)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Nem habzik...igen, felkészített rá az eladó...

mafalda

2017. április 19.

Mintát kaptam hááát nem győzött meg, és az epret sem éreztem ki az illatából...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

Mintát kaptam hááát nem győzött meg, és az epret sem éreztem ki az illatából...

kecskesszuszu17

2017. január 16.

Nemrég szereztem be, leárazva, és számomra annyira nem jött be. Bár puha lesz tőle a bőröm, de annyira nem szerettem meg, hogy borotválkozás közben nagyon tapadós érzetet hagy, és ezért rendesen szőrteleníteni sem könnyű, mivel a borotvámon van egy gumis csík. És úgy tapasztaltam, hogy gyakori használatnál jobban működik, a hosszú szőrszálakkal nem boldogul igazán. Az illata nem rossz, de arra számítottam, hogy epresebb lesz.
Összességében nem volt, féláron, amiért vettem megérte, de a teljes árát biztosan nem adnám érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 16.

RitaL

2016. július 20.

Mi csak ezt használjuk az összes borotválandó testrészünk borotválására, amióta megjelent (2 éve? nem is tudom), és nekünk remekül bevált. Drága, de nincsenek kis piros pöttyök meg vérző pórusok. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 20.

cirkulacio

2016. január 7.

Fuu ez az illat!!! A borotva szépen siklik vele,a bőröm puhább , kevésbé száraz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 7.

Klara79

2015. április 21.

A kisebb kiszerelesut vettem, es nekem bevalt, nem kell belole sok, tenyleg kicsit nehez eloszlatni, de szeretem a kremes es nem habzo allagat. Az illata es az osszetetele pedig figyelemre meltoan jo. Sokaig eleg, kiados. Nem kell utana testapolo es kremszappankent is szoktam neha hasznalni. Egyetlen hatranya, hogy draga....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 21.

encimokus

2015. április 13.

Januárban vettem fél áron, de igazából ennyit sem ér. Tipikus van, de minek kategória. Finom az illata, de nehéz eloszlatni a bőrön. Habzást nem kell tőle várni, ez egy krém. A borotvát nem tömíti el, ez még talán pozitívum

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 13.

rocknrose

2015. április 10.

Nővéremtől kaptam karácsonyra, így az árát illetőleg nem tudok pontozni. A termék valóban jó, teszi a dolgát és kellemes az epres illata. Viszont tényleg egy kicsit nehéz eloszlatni és valóban nem habosodik, de ettől függetlenül működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 10.

Nem szabványos INCI név. Jelemtése: cukornád szirup.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!