Lush

Ár:   2290 Ft, 4550 Ft, 7490 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   100 g, 250 g és 500 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bingi, az összetevőket feltöltötte: xMirax, Módosítva: 2021. június 29.

Ár:   2290 Ft, 4550 Ft, 7490 Ft
Kiszerelés:   100 g, 250 g és 500 g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Tusfürdők

"A fodormentának és a mentolnak köszönhetően hűsnek fogod érzni a bőröd a meleg zuhany alatt

Tusfürdőként és hajmosásra egyaránt használhatod. Ha teljes Dirty élményre vágysz, a Dirty Springwash tusfürdőt használd együtt a Dirty termékcsalád többi tagjával, mert így az illat rétegenként felépül a bőrödön.

Szereted a sok habot? A Springwash-ban levő szódabikarbóna lágyítja a vizet, hogy több hab képződjön és a bőröd simább legyen.

A fodormenta és a mentol hűsíti a bőrt. Nagyszerű hatású, miután befejezted az edzést vagy mielőtt…"

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Egykettoharom

2021. november 7.

Kedvenc tusfürdőm a lushtól, nem szárítja a bőröm, jól habzik, és isteni ág illata. Mindig újra vevős. Rettentő sokáig kitart a nagy méretű kiadás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 7.

Pajzs

2021. június 22.

Mintát használtam el belőle, elég volt több alkalomra is, kevés kell csak belőle egy tusoláshoz. Volt már itthon lushos tusink, és az is meglepően sokáig kitartott kis mérete ellenére is. Megfelelően habzik, jól tisztít, de nem csikorog utána a bőröm, nem irritált, nem lett tőle kék a kád. Odavagyok a Dirty termékcsalád illatáért, ebben is felismerhető lágyabb, tusfürdős formában, és kellemesen betölti a fürdőszobát. Ha elfogy a jelenleg használt tusfürdőm, akkor szappan mellé szeretnék majd venni egy ilyet; a kiürült, tiszta flakont pedig vissza lehet vinni a Lushba, tudtommal ők újra felhasználják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 22.

Black Fairy

2021. január 22.

Nagyon kellemes, frissítő tusfürdő, nem szárít, szépen habzik, nagyon kevés is elég belőle. Az illata viszonylag gyorsan elillan zuhanyzás után, ami engem nem zavar, mert akármennyire szerettem elsőre, a negyedik használatnál rájöttem, hogy ez nekem túl...sok...túl...mentolos...(Általában ez nem zavar, de magamon annyira nem tetszett...nagyon válogatós vagyok, ha mentol illatokról van szó...:'D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 22.

allebag2

2020. szeptember 29.

Nagyon szeretem a Lush Dirty parfüm illatát, az egyik kedvenc nyári illatom, és ez a tusfürdő ugyanazt az illatélményt adja. Gyógynövényes, mentás, frissítő illatkompozíció. Géles az állaga, de mégsem szárítja a bőrt, inkább mintha kicsit hidratálná... Az illat zuhanyzás után nem marad meg a bőrön, és az ára is horror kategória, ezért csak 4 csillag, de ha karácsonykor sikerül lecsapnom egy olyan ajándékdobozra féláron, amiben van ilyen tusi, biztos hogy meg fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

Boudica

2020. május 21.

Amúgy is oda vagyok a Lush Dirty vonaláért, ez a tusfürdőben sem csalódtam. Isteni, intenzív mentolos illata van, remekül habzik és finom puha lesz tőle a bőröm. Nagyon kellemes, az egyik kedvenc Lush termékem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 21.

bendi13

2020. február 2.

Nagyon szerettem, erős menta illata van, tényleg hűsít. Jól habzik, sokáig elegendő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 2.

KataMayaNagy

2019. június 22.

Annyira jó illata van, és olyan kevés kell belőle. A páromnak vettem és mindketten imádjuk. Annyira tiszta, friss illata van tőle mindig, és sokáig érezni a bőrén :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 22.

lide81

2018. május 14.

Nagyon finom az illata. Tartós, frissít, érdemes megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 14.

Nagyon finom az illata. Tartós, frissít, érdemes megvenni.

szilardz

2017. június 10.

Nyárra kitűnő választás ez a tusfürdő. Használat előtt én még le is szoktam hűteni, melegebb napokon nagyon frissítő így vele zuhanyozni.
Nem szárította a bőrömet sőt egy kicsit még hidratálta is azt. Az illata nagyon jó mentolos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

mafalda

2017. június 2.

Ez nagyon klassz!!! Azt hittem pasis lesz de nem, abszolut nem, simán nő is használhatja. Mentolos rágó illatú, mentolos édeskés, azt hiszem az ára ennek elnézhető, mivel drogériákban ilyen illatú/jellegű női tusi nem igazán van. Nem szárította ki a bőrömet, viszont az illata sem igazán maradt meg zuhanyzás után...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.