Lush

Ár:   2290 Ft, 4550 Ft, 7490 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   100 g, 250 g és 500 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bingi, Módosítva: 2019. február 3.

Ár:   2290 Ft, 4550 Ft, 7490 Ft
Kiszerelés:   100 g, 250 g és 500 g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Tusfürdők

"A fodormentának és a mentolnak köszönhetően hűsnek fogod érzni a bőröd a meleg zuhany alatt

Tusfürdőként és hajmosásra egyaránt használhatod. Ha teljes Dirty élményre vágysz, a Dirty Springwash tusfürdőt használd együtt a Dirty termékcsalád többi tagjával, mert így az illat rétegenként felépül a bőrödön.

Szereted a sok habot? A Springwash-ban levő szódabikarbóna lágyítja a vizet, hogy több hab képződjön és a bőröd simább legyen.

A fodormenta és a mentol hűsíti a bőrt. Nagyszerű hatású, miután befejezted az edzést vagy mielőtt…"

Boudica

2020. május 21.

Amúgy is oda vagyok a Lush Dirty vonaláért, ez a tusfürdőben sem csalódtam. Isteni, intenzív mentolos illata van, remekül habzik és finom puha lesz tőle a bőröm. Nagyon kellemes, az egyik kedvenc Lush termékem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 21.

bendi13

Korcsoport: < 18
2020. február 2.

Nagyon szerettem, erős menta illata van, tényleg hűsít. Jól habzik, sokáig elegendő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. február 2.

KataMayaNagy

2019. június 22.

Annyira jó illata van, és olyan kevés kell belőle. A páromnak vettem és mindketten imádjuk. Annyira tiszta, friss illata van tőle mindig, és sokáig érezni a bőrén :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 22.

lide81

2018. május 14.

Nagyon finom az illata. Tartós, frissít, érdemes megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 14.

Nagyon finom az illata. Tartós, frissít, érdemes megvenni.

szilardz

2017. június 10.

Nyárra kitűnő választás ez a tusfürdő. Használat előtt én még le is szoktam hűteni, melegebb napokon nagyon frissítő így vele zuhanyozni.
Nem szárította a bőrömet sőt egy kicsit még hidratálta is azt. Az illata nagyon jó mentolos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 10.

mafalda

2017. június 2.

Ez nagyon klassz!!! Azt hittem pasis lesz de nem, abszolut nem, simán nő is használhatja. Mentolos rágó illatú, mentolos édeskés, azt hiszem az ára ennek elnézhető, mivel drogériákban ilyen illatú/jellegű női tusi nem igazán van. Nem szárította ki a bőrömet, viszont az illata sem igazán maradt meg zuhanyzás után...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

wasp

2016. augusztus 18.

Az egyik kedvenc tusfürdőm tőlük (a sok közül :D). Nyáron kész áldás, nagyon frissítő, jó az illata, szerintem egyébként teljesen unisex, mindenki bátran használhatja. Az állaga pont jó, se nem túl folyós, se nem zselés. Hajmosásra is használtam, mikor utazás alatt nem volt nálam más, pár napig arra is teljesen jó. Újravásárlós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 18.

bobekecske

2015. augusztus 6.

Fodormenta (zöld Orbit rágó :)) illatú, állagra, hatásra, habzásra a Lushtól megszokott. A barátomnak vettem, szerette, hát még én rajta, sőt, örömmel nyúltam érte én is. Szívesen venném újra a későbbiekben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

gothmarypoppins

2015. július 6.

Barátom használja, nagyon szeretem ezt a tusfürdőt rajta, szerencsére neki is nagy kedvence. Dögletesen meleg nári napokon (mint most) néha csenek belőle, tényleg frissítő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 6.