Best of Beauty 2019

Lush

Ár:   1250 ft   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet feltöltötte: poussemousse, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 10.

Ár:   1250 ft
Kategória:   Fürdőtermékek

"Hol volt, hol nem volt, volt egyszer egy vidék, ahol a napok igen-igen hosszúak voltak. Itt születtek meg az álmot hozó fürdők. A helybéliek, amikor a dolgos nap után hazatértek, boldogan belemerültek a bíbor, mámorító illatú fürdővízbe. A messzi földről származó füvek és virágok mind összesereglettek, hogy benne lehessenek a bűbájos fürdőolajban, amit az emberek készítettek maguknak.

A fürdőszerben lévő kamilla olyan megnyugtató volt, hogy a városka lakói seperc alatt békés, mély álomba szenderültek tőle. Az emberek megörültek ennek a kellemes hatásnak, de azután napközben is elkezdték használni az olajat. Nem telt bele sok idő, és a délutáni szieszták egyre hosszabbra nyúltak, míg végül az utcák kiürültek, és az egész környék olyan lett, mint valami kísértetváros.

Érezd át legenda szellemét, és lefekvés előtt használd ezt a csodás fürdőolajat. A mesebeli városban idővel már csak ezt lehetett hallani: zzzzz… zzzzz…, ezért látható ma is minden egyes Dreamtime tömböcskén egy Z betű."

csilla.noemi88

2017. június 22.

Nem ajánlom. Az illata borzalmas, a víz pedig tiszta olaj lett tőle :(
És ráadásul nagyon drága szerintem :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

Nem ajánlom. Az illata borzalmas, a víz pedig tiszta olaj lett tőle :(
És ráadásul nagyon drága szerintem :/

Lorna

2016. augusztus 14.

Az illata számomra nagyon gyógynövényes, a kád pedig túl olajos lett. Amikor kibontottam a zacskót kissé csalódottan láttam, hogy csak egy ici-pici, bár cukkancs fürdőolajkockát rejt, de érdekes módon az egész kád rózsaszín lett tőle egy idő után - kezdetben elég fura lila darabok váltak le belőle, ami nem tetszett, úgyhogy lekapcsoltam a villanyt, és megpróbáltam lemenni alfába, ( valami ilyesmire való a fürdés nem?) csak meglepetten tapasztaltam, amikor kiszálltam az kádból és felkapcsoltam a villanyt, hogy a sok lila izé összeállt egy kellemes rózsaszín uniform színné. Az illata miatt, és az olajossága miatt nem venném újra. ( bár igazán érdekelne, hogy hogy állt össze a fura lila izé cucc, azzá a szép rózsaszínné úgyhogy lehet meginog az akaraterőm, ami így is elég gyenge lábakon állt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter
Emulgeálószerek: Laureth-4
Fényvédők: Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Laureth-4
Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Santalum Austrocaledonicum (Sandalwood) Wood Oil, Citral, Farnesol, Geraniol, Limonene, Linalool, Parfum / Fragrance
Színezékek: Red 28 / CI 45410, CI 42090, CI 77491

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Az Ausztráliában őshonos szantálfa kérgéből kivont illóolaj, melyet CosIng hivatalos funkció besorolása szerint maszkoló (szagokat, ízeket semlegesítő hatású) összetevőként használnak a kozmetikumokban.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.