Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szaszmancs, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Szappanok

A teljes szappantömb úgy néz ki, mint egy nagy zöldellő rét, amelyen húsvéti tojásokat rejtettek el a fű közé. Nem kell hosszasan keresgélned, hogy találj egyet, mert rengeteg van belőle, amitől elképesztően jól mutat ez a szappan. Az Easter Egg Hunt szappannak csodás málnaillata van.

Epetra90

2014. november 30.

Szuper volt az illata, imádtam :) sokáig elég is volt

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 30.

Szuper volt az illata, imádtam :) sokáig elég is volt

Szaszmancs

2013. április 16.

Ritkán csábít el a Lush, mert szerintem túlárazottak a termékeik, de néha napján megjutalmazom magam valami fincsiséggel. Ez a szappanka annyira kiabált értem a feltűnő küllemével,hogy nem tudtam neki ellenállni illetve az illata is magával ragadott első szippantásra. Amúgy a leírásban ugye málna szerepel,a boltban az eladó lány dinnyét emlegetett, jómagam egyiket sem érzem rajta, csak a tipikus Lush illatot. Szerencsére olyan darabot kaptam,amiben csak egy pici rész "minta" van, de az a pici első forgatásra kiesett belőle tönkretéve a szappan formáját. Egyébként kellemes vele fürdeni, nagyon jól habzik, rendkívül krémes állagú, aminek köszönhetően sajnos gyorsan fogy :( Minimálisan szárít csak. Elég erősen színezett,úgyhogy arra készüljünk fel. hogy minden zöld lesz tőle :D Összességében nagyon jópofa, szeretem használni,de akkor sem éri meg a pénzét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 16.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Nem szabvänyos INCI név. Jelentése: Színezék.