Lush

Ár:   3090 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   60 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: originalthea, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 7.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Ez a szuperextra tömböcske úgy hidratál, mint az álom. Ráadásul felélénkíti a tetoválások színét! Eredetileg a könyök ápolására terveztük, de annyira pompás, hogy kár lenne nem használni a test más tájain is, ahol szükség van egy kis szeretetteljes hidratálásra. A cupuaçu- és murumuruvaj olyan intenzíven hidratál, hogy az Elbow Grease bárhol képes visszajuttatni a bőrbe az elvesztett nedvességet. Ha vannak tetoválásaid, simíts végig rajtuk a tömbbel, és a színek, a részletek felélénkülnek, sőt még a bőröd is megnyugszik. A neroli, az ylang ylang és a narancsvirág vidám illata nyári napsugárral deríti fel a napod és mosolyt varázsol az arcodra."

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

b.Rose57

2021. június 16.

Fantasztikus illata van, nagyjából ez az egyetlen pozitívum szól mellette. Kezdjük ott, hogy nekem nem hívták rá fel a figyelmemet, hogy úgy olvad, mint a vaj, így némi meglepetés ért, amikor a fürszőszoba szekrényt kinyitottam, minden is úszott benne...amit meg tudtam menteni azt elraktam egy fém kis dobozba. A használatáról nem is tudom mit mondhatnék, annyira folyik, hogy nem lehet rendesen megfogni sem, a legkisebb adag is sok, a bőröm nem bírja beszívni, pedig száraz, egyszerűen undorítóan éreztem magamat, mintha leöntöttek volna olajjal, nagyon nehéz lemosni. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 16.

Lanie

2019. június 2.

Mindenképpen leszögezem, hogy ne indulás előtt használjátok vagy gyors öltözködés előtt mert egy rettenet zsíros hidratálóról van szó ami egy erős olajos illatos réteget hagy a bőrön. A bal karomon fekete kígyók tekeregnek egy rózsamezőn a vállamtól a csuklómig. Bár nem színes tetoválásról van szó, a fekete nagyon igényli a törődést és a frissítést különben szürkés hatása van. Ez a termék szuperül megoldja, friss fekete, erős illatú, éjszaka felkelve is érzem magamon.

Update: most már az ujjaimig tekeregnek azok a kígyók rózsákkal karöltve szóval igyekeztem tovább fejleszteni a krém tárolását. Én sosem raknék hűtőbe olyat ami a testemre kerül, egyszerűen nem bírom a hideget, ha meg megvárom hogy melegedjen ugyanott tartok mintha kint hagynám. Tehát meleg időben mivel teljesen megolvad, egyszerűen a csomagolásából egy négyzet alakú Lush fém tobozba kiszedtem az egészet és megvárom amíg szépen lassan az olajoknak hála elterül a dobozban :) Így pont ugyanúgy fog működni mint egy tégelyes hidratáló és ha elfogy kitakarítom a dobozt és újra használhatom másra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

Tortua

2018. június 11.

Abszolút csodaszer! Én a tetoválásom hosszútávú ápolására vettem ezt a tömböt, amit nagyon szépen meg is valósít. Felkenek egy leheletnyit, gyorsan beszívódik és egyből élénkebbek is a színek. Emellett bármilyen nagyon száraz bőrfelület ápolására is kiválló, egy két alkalom is elég hogy sokkal jobb állapotba kerüljön a lábam. Ráadásul ahoz képest hogy mennyit kell belőle használni hatalmas adagot kapunk, szóval szerintem a végtelenségig ki fog tartani. Az egyetlen amivel nem vagyok elégedett az a kiszerelése, a tömböt így becsomagolva lehetetlen tárolni, de miután beleolvasztottam a mikró segítségével egy tégelybe azóta ezzel sincs gondom ráadásul így egy kis adagot mindig magánál tarthat az ember. Én csak ajánlani tudom, főleg ha tetoválása is van az ember lányának.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 11.

Lolatapsi

2018. január 26.

Ezt en miert nem probaltam eddig? Ez a kis tomb egy csoda. Finom picit citrusos friss illatu, szinte azonnal olvas ahogy a borhoz er. Keveset kell ratenni a kiszaradt talpamra es maris masszirozhatom kezzel a finom illatos olajos csodat. Nagyon puhava teszi a borom. En femdobozban huvos helyen tartom, mert szemtelenul olvados. Telen es kiszaradt sarkakra kezekre szerintem alapdarab. Csak ajanlani tudom. Ja. Es kiprobaltam a tetovalasomon is. Nem tudom mitol de valoban elenkiti a szinet ahogyan a leirasban is szerepel. Kiszaradt ajakra is remek ejszakara (persze nem az amit elotte labon hasznaltam:)). Remelem nem szuntetik meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 26.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax, Glycine Soja (Soybean) Oil
Illatanyagok: Glycine Soja (Soybean) Oil, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Oil, Aniba Rosaeodora (Rosewood) Oil, Benzyl Benzoate, Citral, Farnesol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool, Parfum/Fragrance

A kandelilla viasz egy természetes viasz, melyet Mexikóban őshonos kétféle kutyatej leveléből állítanak elő. A kandelilla viasz sárgásbarna színű, kemény, átlátszó vagy áttetsző anyag. Leginkább szilárd jellegű kozmetikumokban használt (pl. rúzs) sűrítő és emolliens anyagként. Ezen kívül a CosIng besorolása szerint még szövet összehúzó, felületi hártya képző, emulzió stabilizáló és bőrkondícionáló anyag is.

Szójababból származó természetes növényi olaj, melyet bőrpuhító (emolliens), bőrkondícionáló anyagként használnak a kozmetikumokban. 48-59%-ban linolsavat, valamint olajsavat és némi linolénsavat is tartalmaz, melyek hirdratálják, táplálják és erősítik a bőr védőrétegét. Tanulmányok kimutatták, hogy a szójában található vegyületek segítenek elhalványítani a napsugárzásból és más forrásokból származó makacs elszíneződéseket és csökkentik a hiperpigmentációt is. A szójababolaj ezen kívül olyan antioxidáns hatású polifenolokat is tartalmaz, melyekről kimutatták, hogy segítenek megvédeni a bőrt az UV-fény által kiváltott károsodásoktól és a vízvesztéstől. (forrás)

Az Ausztráliában őshonos szantálfa kérgéből kivont illóolaj, melyet CosIng hivatalos funkció besorolása szerint maszkoló (szagokat, ízeket semlegesítő hatású) összetevőként használnak a kozmetikumokban.

Növényi kivonat, melyet édes, virágos illata miatt illatanyagként használnak a kozmetikumokban. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.