Lush

Ár:   15 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: twentylessone, az összetevőket feltöltötte: bettina.tarin, Módosítva: 2019. június 14.

Ár:   15 990 Ft
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online

"Igézően rejtélyes parfüm, felelős gazdálkodásból származó thaiföldi ouddal és jojobaolajjal. A füstös kaledóniai szantálfa sötét melegséget ad a pompásan gyantás illatjegyeknek, az érzéki jázmin pedig elkápráztat. A harmatos török mezőkön hajnalban szedett damaszkuszi rózsa egy csipetnyi törékenységet ad a hangulathoz. A végeredmény fényűző és mámorító."

viewxy

2021. augusztus 27.

Próbáltam, de rajtam nagyon nem működik :( olyan szúrós, fenyőgyantás, kaparós füstös illata van rajtam. Egyáltalán nem alkalomra illő, vagy rejtélyes. Szerettem volna szeretni, de így sajnos nem fog menni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 27.

Rhya

2021. március 8.

A Karma volt az első parfümöm a Lushtól, amikor elkezdtem keresni az első CF parfümömet. Nagyon sok véleményt olvastam róla, kapott mindent, hideget és meleget, de úgy döntöttem, bevállalom, ennek már jópár éve. És azóta is velem van.
Időközben megismerkedtem a Lush többi parfümjével is, és valahogy egy nagy csalódás kivételével mindegyiknek meglett a helye az életemben.
A Karma: jóban-rosszban velem volt az elmúlt években, amikor az életem úgy döntött hogy mennyire buli, ha a forgatókönyv kicsit olyan lesz, mint a hullámvasút, nehogy unatkozzak. Ő az én softrock énem, Pat Benatar és Journey, pozitív energia onnantól kezdve, hogy magamra fújom reggel.
Rajtam elég narancsosan bontakozik, míg végül kellemes kicsit fűszeres illatá szelidül, hogy aztán egész nap körülöleljen.
A Devil's nightcap: a boszis énem. Kincsként őrzöm, amióta megszűnt, majd bár most újra lehet kapni, de mellbevágó áron. Egyszer összespórom rá a pénzt, hogy ne fájjon az az összeg, addig viszont ez a rajtam kezdetben elég maszkulin, fás illat később finom zsályás, púderessé szelidülve akkor jön le a polcról, amikor úgy érzem, ideje egy kis "boszizásnak".
A Smuggler's Soul: a sportos énem, ált. most ő és a What would love do a napi kísérőim, hangulattól függően. Vele bújik elő a lustaságból a futni vágyó énem, ilyenkor előfordúlnak azok a csodák is, hogy nem én fáradok ki kutyasétáltatás közben, hanem az ördögfiókáim. Sajnos már nem lehet kapni.
A What would love do: a bújós énem, rajtam valahogy nagyon kellemes púderes lesz, a levendulát pl. egyáltalán nem is érzem benne. Az otthonmaradós, kandalló előtt ülős, olvasós illat, előveszek egy könyvet, és hagyom, hogy elvarázsoljon egy másik világ.
A Goddess: a minden egyben, az alkalmi parfümöm. Ő a kis feketém, a korlátlan pozitív energia, a nem mindennapi, tökéletes sminkes, Díva-énem. Nem igazán tudtam még teljesen megfogni, hogyn működik a bőrömön, mert szinte minden alkallommal másképpen viselkedik, hol inkább a szantált érezni, hol picit a rózsát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 8.

bettina.tarin

2019. június 12.

Az elején erős a szantálfa illata, de utána már az oud-ot érezni, ami rajtam kellemes, de vannak akiken nem áll jól, ezért érdemes mindenképpen kipróbálni vásárlás előtt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

twentylessone

Korcsoport: >54
2019. február 11.

Az első lépéseket sötétben teszem aztán fokozatosan megnyílik egy ajtó és ott állok a fényben.
Nagyon füstös eleinte, ami kb 1 óra múlva rajtam már egyáltalán nem érezhető, viszont az osmanthus eléggé. Közben nagyon rövid ideig édeskés de száraz a jázmin. Nagy fordulat a végére:-D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. február 11.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Jasmine Absolute, Santalum Album (Sandalwood) Oil, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citronellol, Eugenol, Geraniol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol